Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kisgyerekes apukaként nehéz...

Kisgyerekes apukaként nehéz lesz normális nőt találnom?

Figyelt kérdés

28 férfi éves vagyok.A négy éves lányomat nevelem.Az anyja egyszerűen lelépett.Itt hagyott minket,mert neki nem kell a gyerek ő élni szeretne.1 éves kora óta egyedül nevelem,és már rég nem kezdeményeztem nőknél.Szeretném újra érezni mindazt amit régen.

A közelemben a nők támogatnak,felnéznek rám.De kapcsolatot nem akarnak.



2013. nov. 22. 19:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ne viccelj! Miért lenne nehéz?
2013. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Így legalább normálisat fogsz találni nem egy ku rvát.
2013. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
simán elmondod nekik az igazat elolvadnak
2013. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
normálisat szerintem így még nagyobb esélyed van
2013. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Kettesnek teljesen igaza van.
2013. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nehéz lehet kisgyerek mellett szabadidőt találni.

És nagyon rendes apukának látszol. Nem adtad fől és egyedül neveled a kislányod :)


Biztos fogsz találni egy rendes nőt, akinek mindegy hogy sajátja e vagy sem a gyerek és ugyan úgy fog szeretni titeket :)


De elsőnek riasztó lehet, mert gondolom 25-28 éves nőket keresel, akik meg azért gyerek előtt szeretnének élni egy kicsi magán életet is... Szóval nehéz lesz de biztos van olyan aki belemegy abba hogy a kapcsolattal együtt egy "gyereke" is lesz.

2013. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nehéz lesz gyermekkel együtt szerető lányt/nőt találnod. Miért lenne az?
2013. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! Egy nőnek még rosszabb a helyzete!
2013. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szép és igazából ez is a normális, amit teszel..nem tudom milyen lehet az a nő, aki elhagyja a gyerekét egyébként. Nekem teljesen furcsa lenne egyből egy olyan kapcsolatba csöppenni, ahol már van egy gyerek..mert számomra a gyerek lenne az első..szóval tényleg olyasmi lenne, hogy nincs buli..nincs olyan fajta szórakozás, mint amiben én még élek. De azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy barátság és kialakuljon belőle szerelem. Itt már nem számítana, h mit kellene úgymond feladnom. De szerintem van olyan nő, aki nem érez ilyesmit...és szerintem simán van esélyed, főleg ha jól is nézel ki, akár még előny is lehet egy gyerek..(ez csunya volt így megfogalmazva, de remélem érted :)
2013. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 zgyzgy válasza:
100%
Kutatások szerint egy férfi kisgyerekkel vagy kutyával ösztönszinten hat a nőkre.
2013. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!