Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek felé?...

Idlib kérdése:

Hogyan közeledjek felé? Hogyan fejezzem ki hogy tetszik nekem? Nekem kellene megtennem az első lépést?

Figyelt kérdés
Tetszik már vagy 2éve egy srác. Az évfolyamtársam, angolórank együtt van heti 2-ször. Barátnőm osztálytársa és jóban is van vele. Elég menőnek számít mert annyira felkelti mindenki erdeklősését mert titokzatok. Azonban megszokta hogy a lányok mennek oda hozzá, es ő nem merne odamenni egy lányhoz aki tetszik neki, mivel nagyon fél a visszautasítástól, mivel az első barátnője a legjobb haverjaval csalta meg őt. Sokszor látom h néz engem, de lehet csak beképzelem :D mit tegyek? Hogyan közeledjek felé, vagy fejezzem ki hogy tetszik nekem? Az a baj h szerintem meg ha tetszenek neki ő akkor sem lepne, megvarna míg én lepek, viszont én is nagyon félek a visszautasítástól.

2013. nov. 23. 23:33
 1/2 anonim válasza:
Mosolyogj rá amikor rád néz, vetesd észre magad vele :)
2013. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem szeretném hogy a környzetem észrevegye hogy tetszik nekem. Nemfog hülyének nézni hogy csak úgy rámosolygok? Főleg ha nem is tetszek neki.. koszi hogy valaszolsz :)
2013. nov. 23. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!