Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyha tetszik egy srác az...

Hogyha tetszik egy srác az utcán hogy szólítsam le? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 01:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

az 5ös vagyok:

én sosem becsültem emg azt a lányt, aki rám nyomult, és ő kezdeményezett...valahogy hiányzott az, hogy meghódítsam.

lehet csak én vagyok így ezzel, de ha kezdeményez a lány, az nekem nem olyan, és hosszútávon nem becsülöm meg.

2013. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
és mi van az alkoholista buzlkkal és az antialkoholista full heterókkal? :D
2013. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
9%
Barmit csak ne vegye eszre hogy jarni vagy valamit akarsz mer attol beszoktam szarni ha a csaj olyanokat mondogat az utcan hogy szia dragam! Tudod jol hogy szeretlek? :$ xD tudsz rola valamit?! Talan tudok segiteni :D ;) 14/F
2013. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát fogalmam sincs, mert én csajokkal beszélgetek. Ez egy kicsit másabb. Talán elég lenne, ha mosolyognál rá és akkor veszi a lapot. Aztán odalépsz hozzá, ha látod rajta, hogy oké észrevett és figyel is. Mivel nem biztos, hogy oda megy hozzád, ezért menj te. Utána jöhet, hogy "bocs, hogy feltartalak, de olyan helyes pasi vagy, van kedved ismerkedni?" vagy "szia tetszik a szemed" vagy az adott körülményeket választod mint pl. buszmegállóban amikor vársz a buszra akkor tudsz indokkal odamenni hozzá. Találd fel magad.
2013. nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszönöm kitaláltam h micsinálok jo lessz leírom majd a tapasztalatot cs.
2013. nov. 27. 00:44
 16/20 anonim ***** válasza:
"Tudtad, hogy... mi a 'dezoxiribonnukleinsav' rövidítése?!"
2013. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nem de nem is érdekel
2013. nov. 28. 20:27
 18/20 JaniXXX válasza:

Én nem is szeretném hogy olyan lány próbáljon leszólítani,aki nem tudja a dezoxiribonulkeinsav rövidítését.Nem tudja,de még csak nem is érdekli.....

Alapműveltség,nem egyetemi szint.Azért sok sikert Neked.

2013. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
De viszont én tudom a egyes gyagyás gyakoris taknyosok rövidítését.
2013. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszi↑
2013. dec. 11. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!