Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinaljak ha 2 fiu is...

Mit csinaljak ha 2 fiu is tetszik?

Figyelt kérdés

Az egygyik fiu fel evvel idosebb mint en es az egyik baratnom efolyamtarsa. Rengeteg bennunk a kozos, es ezt mind a ketten tudjuk. nem tudom hogy van-e most csaja, de remelem nincs. (en csaj vagyok o meg fiu)

A masik fiu egy ir fiu. altalaban 1 evben 4-5 alkalommal talalkozunk. az apja enekes az anyja meg toppmodell (az anyja csak volt). Az apukam testor es az o apjanal dolgozik, igy ismerkedtunk meg. 2-3 honappal idosebb nala es a huga az egyik legjobb baratnom. MOST MIT TEGYEK??



2013. nov. 24. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ismerj meg engem, és hogy legyen kihívás válassz 3-ból.
2013. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
válaszd azt amelyiket jobbn kedveled.. gondolkozz hogy melyik jobb neked és válaszd azt..
2013. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szived mélyén tudod, hogy az egyiket jobban szereted a másiknál... a másikat válaszd!
2013. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bokán fosom magam! Komolyan csaj vagy??
2013. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mi van ha rosszul valasztok?? egyebket nem tudom hogy bejovok-e egyiknek is :(
2013. nov. 24. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!