Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ezt mindig így csinálj...

Lányok, ezt mindig így csináljátok, vagy ez rossz jel?

Figyelt kérdés

Tehát azt tapasztaltam, hogy 10ből 8 lány, akivel beszélgetek túl közömbös. Nem ráznak le, beszélgetnek velem akar 1 órát is, csak mindig én kell legyek a beszélgetés aktív szereplője :)

Tehát én dobom fel a témákat miről beszéljünk, mindig én kérdezek, ők csak esetleg visszakérdeznek, egyszerűen túl passzívak, és ez kicsit frusztráló... Semmi komolyabb érdeklődést nem mutat a többségük :)

Kérdés hogy ez most normális, így szoktátok csinálni, vagy ez azt jelenti hogy nem vagyok szimpatikus ? Csak akkor nem értem miért nem ráznak le hamarabb ? Miért hagynak 1 óráig kínlódni ? :D

Volt akinek megemlítettem már hogy túl érdektelennek tűnik, mindig csak én dumálok, és azt mondta hogy ő így szereti, ha a fiú kérdezősködik, és nem ő.



2013. nov. 24. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, h nem tartanak elég jóképűnek.
2013. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, hogy nem tartanak elég jóképűnek, csak annyira nem érdekled őket, hogy külön energiát belefektessenek a dologba. Nem idegesíted meg nem zavarod őket, ezért nem ráznak le hamarabb, de nem is érdekled őket, és ha máskor nem írsz rájuk, hamar el is felejtik, hogy egyáltalán létezel. Legalábbis, nálam ez a szitu ilyenkor. Ha tényleg érdekel a másik, akkor igyekszem én is aktív szereplője lenni a társalgásnak. Persze, lehet, hogy mások nem így működnek, csak a magam nevében beszélhetek.
2013. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azzal kell beszélgetnem,aki tetszik nekem,akkor általában olyan zavarban vagyok,hogy hirtelen nem jut eszembe semmilyen téma :D Így kénytelen a fiú felhozni valami témát,hogy kicsit enyhítse az izgalmamat.
2013. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!