Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 23 éves vagyok, és kosarat...

23 éves vagyok, és kosarat kaptam egy 17 éves lánytól. Azért ez bizarr kicsit nem? Vagy csak én látom rosszul?

Figyelt kérdés

Nem siránkozás, meg ilyesmi, de abszolút meglepett a dolog. Biztosra vettem, hogy bejövök neki, és komolyabb is lesz.

Találkozgattunk minden, erre tegnap megmondta, hogy "csak mint haver" tekint rám...

Nah szuper mondom...pedig én többet akartam...s erre aztán összevesztünk. Szerintem nem is beszélünk többet.

Emlékszem anno mikor én voltam 16-17 éves az összes csaj arról ábrándozott, hogy huszonéves pasija legyen, kocsival, meg némi pénzzel. Alig vártam, hogy elérjem ezt a szintet, erre tessék, ugyanott vagyok mint 5 évvel ezelőtt..ez hihetetlen b/sszus!

Mit ronthatok el? Miért kerülök a "barát" körbe egy lánynál?

(innentől kezdve nem akarok már semmit a lánytól, szóval ne írjatok olyat, hogy hátha meggondolja magát emg ilynek..nemhiszek a második, meg harmadig esélylatolgatásnak. Ha az első szituáció nem jön össze ahhogy szeretném, akkor már meghal bennem is a kezdete az egész történetnek.)



2013. nov. 24. 16:36
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Túl teng benned az ego, valszeg tul jó dolgod volt eddig, soka osszetennek a kezüket, ha csak 4hónapig nem lenne partnerük. Olyan vagy mint az ovis aki először nem kap meg valamit erre elkezd hisztizni. Amiket irtal azok alapján, már ideje volt, hogy kapj egy pofont az élettől. Megkene becsülni, hogy eddig milyen jó, dolgod volt, nem pedig sírni.
2013. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

ahova csak akarsz. nem érdekel.


nem érted ezt.

2013. nov. 25. 21:52
 23/25 A kérdező kommentje:
és most örüljek a pofonnak?!
2013. nov. 25. 21:53
 24/25 anonim válasza:
nem kell örülni, de ne rinyalj, egyszer elutasitottak es akkor mi van, te irtad, hogy meg van mindened, majd lesz masik no is. Mit kell ezen agyalni
2013. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
17-es vagyok, nyilván nem a nagypapikra vagy középkorú emberekre gondoltam, akik tinilányukkal az oldalukon berregtetik a motort melletted az utcán :D csak alapvetően a szép, dekoratív hölgyekről beszéltem, akik akkor fiatalok voltak (persze most is jól néznek ki) amikor szerelemből olyan embert választottak, aki nem állt jól anyagilag, de később (sosem lehet jutni) közös erővel kiépítettek egy szép életet..és igen kívűlről ez irigylésre méltó. Amúgy meg semmiről nem vagy lemaradva, ez most egy olyan időszakod, amikor egyedül vagy. De szerintem így annál jobban fogod ártékelni a következőlányt az életedben.
2013. nov. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!