Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 23 éves vagyok, és kosarat...

23 éves vagyok, és kosarat kaptam egy 17 éves lánytól. Azért ez bizarr kicsit nem? Vagy csak én látom rosszul?

Figyelt kérdés

Nem siránkozás, meg ilyesmi, de abszolút meglepett a dolog. Biztosra vettem, hogy bejövök neki, és komolyabb is lesz.

Találkozgattunk minden, erre tegnap megmondta, hogy "csak mint haver" tekint rám...

Nah szuper mondom...pedig én többet akartam...s erre aztán összevesztünk. Szerintem nem is beszélünk többet.

Emlékszem anno mikor én voltam 16-17 éves az összes csaj arról ábrándozott, hogy huszonéves pasija legyen, kocsival, meg némi pénzzel. Alig vártam, hogy elérjem ezt a szintet, erre tessék, ugyanott vagyok mint 5 évvel ezelőtt..ez hihetetlen b/sszus!

Mit ronthatok el? Miért kerülök a "barát" körbe egy lánynál?

(innentől kezdve nem akarok már semmit a lánytól, szóval ne írjatok olyat, hogy hátha meggondolja magát emg ilynek..nemhiszek a második, meg harmadig esélylatolgatásnak. Ha az első szituáció nem jön össze ahhogy szeretném, akkor már meghal bennem is a kezdete az egész történetnek.)



2013. nov. 24. 16:36
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

nekem is volt barátnőm 15 éves korom óta majdhogynem folyamatosan. Most az utóbbi hónapokban változott nagyon meg valami, mert semmi sem jön össze, de tényleg semmi.

Lehet hogy azért mert tulságosan akarom...de hogyne akarnám basszus, ha már annyira vágyom egy lány közelsgére, szeretetére,hogy az hihetetlen...

2013. nov. 24. 17:08
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez kissé ellentmondás. Vágysz egy lány szeretetére, de pénzért akarod megvenni. Szerinted az a lány aki a kocsira, pénzre bukik az majd magadért fog szeretni? Jól elbsztad a saját értékrended ezzel a luxus terepjáros divat maca szemlélettel.
2013. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

kérdés, hogy mit akarsz. ha azt akarod, hogy elkápráztassa a pénzed, meg a kocsid, akkor jó eséllyel nem TE kellesz majd neki, hanem amit te reprezentálsz. csak egy státusz leszel neki.


ha azt akarod, hogy TE legyél neki a fontos, akkor meg édesmindegy, hogy van -e kocsid, vagy pénzed és mennyi idős vagy.


nem tudom, miért jön az utóbbi időben minden srác a gyk-n ezzel az idióta bmw-ből kiszálló csajos szöveggel. ha olyat akarsz, nem gáz, de akkor legyél tisztában azzal, hogy azok a nők a pénzbe szerelmesek, nem beléd. és az ilyen nő pontosan olyan, mint a bmw, amivel felszeded. drágább a fenntartása, mint egy suzukinak. több pénzt kell rá költeni, shopizni kell vinned, műköröm, szoli, elegáns étterem, stb. ő nem fog megelégedni egy összebújós-pizzázós estével, ahol csak te és a párod léteztek. neki maldív-szigeteki nyaralás kell, hencegés a barinők előtt, drága ékszer és koktélkák.

2013. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha milliomos híresség lennél, akkor sem lennél MINDENKI esete, a súlycsoportodon aluliak közül sem. Az ízlések különbözőek.
2013. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Jó, ha tudod, hogy a nők válogatósak.

Mondjuk nem véletlenül... de tényleg ne képzeld azt, hogy akármelyik a karjaidba omlik. Még ha király lennél a középkorban, akkor se.

2013. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ja, pedig minden huszonévesnek jár egy tizenéves barátnő! Menj be a polgárjenő hivatalba, ott majd utalnak neked egyet!
2013. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%

Őszintén szólva nem értelek, jól "karbantartott nő" csak a pénzes palikra utazik? Tényleg ennyire sekélyesnek látod ezt a nemet? Őszintén én csak normális párokat látok, a pasiknak pedig a legtöbb esetben gyönyörű barátnőjük volt függetlenül a vagyonuktól, mert nem erről szól egy kapcsolat. Nem mellesleg kiakaszthatott a dolog, mivel egy fiatalabb tinilányt könnyebb elcsábítani, mint egy idősebbet.

Visszatérve a te teoriádra..mit tudsz te azokról a párokról, házastársakról akik jómódban élnek? Honnan tudod, hogy amikor megismerkedtek akkor anyagilag hogy állt (ebben az esetben) a férfi? Az ismerőseim közül sokan vannak akik nincstelenként kezdték, 1-2 gyerekkel a nyakukban aztán végül a férjből sikeres, pénzes ember lett, A családja pedig jómódúvá vállt. Soha sem tudhatod...nagyon kevesen kezdik a csúcsról.

ha olyan lányt akarsz felszedni, akinek elég a külcsíny, akkor robogj be egy bárba, szedj fel egyet. Ott sorakornak olyan hülgyemények is, akik alig várják, hogy ingyen piához juthassan és egész éjszaka jól szórakozzanak, később pedig egy ilyen partit nem engednek el egy könnyen..de ha jön jobb, akkor jön egy nagyobb pofon az élettől, te meg írkálhatsz ki megint csak olyan kérdéseket, amelyek arra utalnak, hogy szerinted minden nő megvásárolható.

2013. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

már megint azt tapasztalom, hogy itt online valahogy mindenaz ellentéte annak ami kint zajlik.

Ne mond már nekem utsó, hogy a 20 éves szöszi csajszi, azért vana 40 es terepjárós kigyúrt kopasszal, mert álmai pasija?!


Továbbá: nem, értem, nem tudom, ohgymégis hol elhet ismerkedni, ahol nem az a lény 2. mondata, hogy igazábol 2 lve szerelmes vagyok reménytelenül, vagy csalodott vgayok, és képtelen vagyok bízni a férfiakban, ileltve, nem akarok akpcsolatot mert ez meg az emg amaz.


A pofámról sül le a bőr, hogy a 74 éve nagypapámnak már 4 hónapja azt kell mondanom, ohgy nincs egy árva lány sem az éeltemben 23 évesen? szerinted emnnyire érzem amgam egy csődtömegnek, és senkiházinak? szerinted mi lehetek a szemében?! Csalódás. ezek utn csodálkozol, hogy borúsan, és anyagiasan látoma világot?!

2013. nov. 25. 21:31
 19/25 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírásért, de már fogalmam sincs mit tegyek, és ezért teljesen szétcsúszok...
2013. nov. 25. 21:32
 20/25 anonim ***** válasza:
Már 4 hónapja nincs kapcsolatod?! Hova szarjak! Mi nagyapád, vmi k urvapecér, h ilyen kis időt nem tud nő nélkül elképzelni? Van bajotok, az biztos!:D
2013. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!