Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok ti a ket fiutipus...

Lanyok ti a ket fiutipus kozul kivel elnetek le az eleteteket?

Figyelt kérdés

Peldaul adott ket fiu az egyik szep,izomos de belul egy lusta nem torodik semmivel illetve csak azert lennel te neki,hogy ide oda rangasson.Vagy adott egy masik tipusu fiu aki nem annyira szep de kedves csaladszereto,figyelmes feled,akarmit megtenne erted.

Tehat ezzel a ket peldaval arra akartam kilyukadni,hogy nektek a kulso vagy a belso szamit igazan?



2013. nov. 24. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
hát a második, egyértelműen.. rövid távra lehet hogy jó meg szép a kigyúrt állat (már akinek) de hosszú távon a belső számít.. azért mégis csak vele kell leélned az életedet..
2013. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért csak ez a kettő létezik? Bevallom, nekem egy picit fontosabb a külső, mint a belső, de ha a jó külső egy bunkó parasztot takar, akkor inkább hagyjon békén :D
2013. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, a belső! És azért kérdezed, mert te a második típus vagy? ;)
2013. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Az első típusba tudnék beleszeretni, de a másodikkal tudnám leélni az életem. Nem mindig van jó választás :)
2013. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Önmagában egyik sem elég. Az is elengedhetetlen, hogy számíthassak rá, és az is, hogy vonzódni tudjak hozzá. Azzal sem tudnék együtt lenni, aki nem törődik velem, és azzal sem tudnék lefeküdni, aki nem izgat fel jobban, mint egy testvér.
2013. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A másodikkal nyilván, de ha a "nem annyira szép" azt jelenti, hogy előbb smárolnék a kutyámmal, mint vele, akkor inkább egy harmadik típust választanék...
2013. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!