Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azért nem szeretnek a lányok,...

Azért nem szeretnek a lányok, mert Török származású vagyok? 20/F

Figyelt kérdés
Sok lány nem mondja meg, de szex után nem szeretne többet találkozni velem, vagy pár találkozó után elutasítanak. Félig török vagyok, ez szerintem látszik is rajtam, de én és apám rendes becsületes dolgozó és tanuló emberek vagyunk, nem értem ezt. Igényesen élünk, én már budapesten születtem, és megértő típusok vagyunk. Mégis sokszor pár találkozó után eltűnnek a lányok, pedig látszólag élvezik a csókolózást és a találkozót.
2013. nov. 24. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És ITALY feliratú pólóba mászkálsz.
2013. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
felszínesek
2013. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
27%

talán vallást kellene váltanod! és elfelejteni az iszlámot!

a mai fiatal lányok írtóznak az iszlámtól!

2013. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy valamit nem lehet kifogasooni, akkor miert arra fogod? Marmint ki hol nem szarja le a szarmazasod, ha nem ad semmilyen hatranyt? Sokakatmeg vonz is az ilyesmi...

valoszinuleg koze sincs a szarmazasodhoz, plane, hogy ha az lenne a baj, akkor kozel sem engednenek...

2013. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna...

Szerintem nem ez a probléma. Ha nem tetszene egy török származású srác, azzal nem csókolóznék, nem feküdnék le.

2013. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnének a lányok, szerintem eleve le sem feküdnének, nem ismerkednének veled... Szóval valami más lehet ott a gond
2013. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna de valami más oka lehet ennek, hogy nem akarnak veled járni.
2013. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Remélem nem vagy muszlim! Szégyent hozol a vallásra!
2013. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mivel én már itt születtem, ezért nem ebben a vallásban neveltek, mint ahogy apámat sem. Legközelebb a keresztény értékrend áll hozzám, legalábbis részben.
2013. nov. 26. 01:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Török vagy<33 Épp ellenkezőleg én nagyon imádom a törököket.16/L
2013. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!