Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek írjak rá még...

Szerintetek írjak rá még egyszer a lányra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap ráírtam a lányra, akivel mostanában szoktunk néha beszélgetni.Tegnap ráírtam, de nem írt vissza.Gondolom csak nem volt gépnél vagy valami, mert mindig vissza szokott írni.Szerintetek írjak rá megint? Nem lenne gáz?

2013. nov. 25. 15:42
 1/5 zotanbro ***** válasza:
ne irjal ra.. vard meg meg o ir..
2013. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De először nem egy fiúnak kell ráírni?:D Ebben az esetben akkor várjam meg míg ír?:)
2013. nov. 25. 15:46
 3/5 zotanbro ***** válasza:
na hogy ha ma nem ir semmit akkor holnap irjal ra aztan ha masnap vagy a kovetkezo par napban nem ir rad akkor hagyd.
2013. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Visszaírt, el is hívtam hétvégén valahova, de nem válaszolt az üzenetemre.Szerintetek csak kéreti magát? Vagy ha nem ír, akkor mit csináljak? Várjam meg míg ír?
2013. nov. 25. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok vazze'


Az én "koromban" a kreativítás&önbizalom kombinációval tudtam randizni, először, másodszor... sokadszor. Nem a gyakorikérdések segítségével. Ha nemet mond mi történik? Apokalipszis? Zombik? Ellipszis? Näczik? Mi lesz a világgal, ha egy bátortalan fiúnak nemet mond a lány?


Az a gáz, kis-pajtás, hogy itt kunyerálod a válaszokat!

2013. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!