Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kéne egy kis segítség :S Mit...

Kéne egy kis segítség :S Mit csináljunk a barátommal? És a szüleimmel? Hol legyünk nálam, vagy a fiunál? Hogy szokás?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, nagyon szeretem a barátomat:)<3 csak az a gond h nem tudom hol találkozzunk először,1.milyen helyeken 13 éves létünkre?2.És először többen legyünk,vagy kettesben? 3.Hogy mondjam el a szüleimnek hogy van barátom?Mert mindig azzal szórakoznak hogy "hozzák a puskát"!Vagy még ne?Segítség!! :S

2013. nov. 25. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ne mondd el nekik, ha nem akarod, hogy szívrohamot kapjanak...13 évesen. De örülök, hogy fiam van...
2013. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen kettesben talizzatok. Az randi. Ha összejöttetek, akkor lehettek együtt baráti körben is.

Szüleiddel nem tudom mit lehetne csinálni. Ha szeretnéd hogy átmehessen hozzád, és úgy, hogy a barátodként fogadják akkor bizony színt kéne vallani. HA bírod a bujkálást akkor még várhatsz, de egyszerűbb, egyenesebb lenne bemutatni őt a szülőknek. Ha jó srác, az csak segít a dolgokon. ;)

2013. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kicsit off, de olyan nehezemre esik elhinni, hogy abból áll a világ manapság, hogy 13 évesem pasim van. amikor én voltam 13, az volt a legnagyobb bajom, hogy bejussak egy jó gimibe. pedig nem volt olyan hű de régen...

a kérdéedre válaszolva: menjetek moziba, mekibe (? - nem tudom dívik-e még) teaházak, kávézók, stb :) szerintem nem feltétlen kell egymáshoz menni. mióta vagytok együtt? szerintem nyugotan mondhatod a szüleidnek, de csak ha tényleg komolyan gondoljátok. felesleges őket túráztatni, ha ez csak egy kis fellángolás.

L21

2013. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nézd, kérdező, ha már azzal szórakoznak, hogy lelövik a pasid, akkor szerintem sehogy ne mondd el. Mert baromira nem fogják értékelni, hogy neked 13 éves gyerekként(!) barátod van.


Találkozzatok iskola után fél órára, aztán puszi.

2013. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Sok válaszolóval sajnos nem tudok egyet érteni... Mindenki rögtönítélő bírósággá változott,csak a korod miatt,pedig attól,hogy 13 éves vagy,lehet, sokkal érettebb a társaidnál. Elárulok egy "titkot". Hasonló helyzetben voltam,mint Te,én is. Szerencsére nagyon jóban voltam/vagyok Anyával,akinek minden ilyesmit elmondhattam. Pár hónap járás után-mikor jött a hideg idő-ő maga ajánlotta fel,hogy ide jöjjünk Danival,ne kint fagyjunk már meg. Szerintem szüleiddel beszélgess. Sok sikert:)
2013. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem mond el nekik én is elmondtam pedig egy 3 évvel idősebb pasim van 13/L
2013. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem el se kellett mondanom anyáéknak mivel rájöttek...folyton róla beszéltem ^^ ..nekem is mondta apa legfőképp, hogy naa ki is az a gyerek de nem bántotta és nem is fogja:) szerintem ha jó a kapcsolatod szüleiddel akkor nyugodtan mond el nekik:) 13/L
2013. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív ill. negatív válaszokat is.13 éves létemre nem érezhetek? De elfogadom a válaszaitokat,még filózok mi legyen a szüleimmel! íkérlek adjatok még válaszokat!Köszönöm!:)
2013. dec. 23. 16:30
 9/9 anonim válasza:
Az óvodában !Ott is a písildében !
2014. jún. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!