Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 3 éve jöttem ki amerikába...

3 éve jöttem ki amerikába gépésznek, majd a 2 év zöldkártyás év után mehettem katonának amit kihasználtam. De magányos vagyok. Meddig megy még nehezen az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Amikor kijöttem nem gondoltam,hogy nehéz lesz beilleszkedni.Ezért is ragadtam meg az alkalmat és beléptem a szárazföldi haderőhöz.Az elején jó volt,de kiküldetésnél még rosszabb lett.Senkitől se jöttek levelek,se csomagok.Sok szép nőt látok de nem érzem azt amit Magyarországon.Nehéz az ismerkedés.Gondoltam barátsággal kéne kezdeni,de nehéz ha utazgat az ember.Valaha hozzászokok ehhez?Hajnal van,aludni se tudok.
2013. nov. 25. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Amerikában 8 időzóna van és ezek közül a legnyugatibban is csak fél hét van.
2013. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
mi èrtelme van ilyen szar kamuval ismerkedni? màr a bevezetonèl bukik a mutatvàny haver!
2013. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alaszkában és Hawaii-on is még reggel van.
2013. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert ez a nyomorèk nem tudja megnèzni a neten, h a vilàg melyik orszàgàban èpp mennyi a pontos ido ugye??? ùristen mennyi sotèt ostoba gyokèr èl a vilàgon!
2013. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!