Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondja a lányok egy...

Miért mondja a lányok egy része, hogy ronda, nyomi vagyok a másik meg, hogy cuki, helyes vagyok? Ki érti a lányokat most akkor én mi is vagyok valójában?

Figyelt kérdés
Nyáron taliztam egy lánnyal, vakrandi volt, tök szép lány volt, nem azt mondom, hogy tökéletes, mert cickóban elég kicsi, de ezt leszámítva igenis jóféle, formás, gyönyörű szemű lány volt, kívántam is, áll már rá a faram, amikor egymás közelében voltunk és hát elkezdett velem pimaszkodni, tiszta szemét volt, mármint így hülyéskedett, szemtelenkedett velem, így elértem, hogy elkezdtem csikizni aztán valahogy gyakran elérte, hogy megbüntessem, végül addig piszkált míg meg nem csókoltam. Azóta tudom, hogy vannak lányok, akik nem látnak rondának, csak az okát nem értem, ugyanis előtte meg egy lány aki ráadásul ennél a lánynál csúnyább volt, nos az a lány csúnyán bántott engem, kigúnyolta akülsőmet, azt mondta cak fogadásból találkozott velem, közben jót röhögtek rajtam, hogy egy magamfajta nyomi, ronda srác bevette,hogy én tetszhtek neki vagy bármelyik lánynak is egyáltalán. Szóval nagyon magam alatt voltam, aztán meg jött egy szép lány és ő mintha nem látott rondánvak, hiszen amikor megcsókoltam nem ellenkezett hagyta hogy csináljuk, sőt még azt is hagyta,hogy simogassam vagy megöleljem, de ő nem mondott semmit a külsőmre, így még mindig zavarban vagyok, hogy mégis mi történt és miért. De mostanság elég sok lánynak küldtem képet és sorban írják, hogy jaj, de cuki vagyok meg helyes, és a vicc, hogy egy számomra nem is vonzó kövér lány kezdett fikázni, hogy én ilyen nyomi vagyok. Nem értem miért. Teljesen össze vagyok már zavarodva, önbizalmam semmi amúgy, félek sokszor még a nekem tetsző lányokra is nézni, úgy érzem kevés vagyok nekik, minden azért van, mert sokat csúfoltak már a külsőm miatt és akkor mégis vannak, akik meg helyesnek tartottak, ráadásul egyáltalán nem is ilyen ronda lányokról van szó, hanem cuki bájos, általában szép szemű, aranyos, nem valami magas lányoknak szoktam tetsznei, de egyszer tudom hogy bejöttem egy tőlem magasabb lánynak is már, ő is nagyon kedves volt velem, megvárta míg felszállok a buszra és végig mosolygott mellettem, csak akkor én nem vágtam le, hogy le kellett volna kapnom, hiszen az is ott van, hogy a magas lányoknak úgysem kell alacsony fiú. Az is zavar, hogy elég alacsony növésű vagyok, lehet csak azért tartanak cukinak néhányan?
2013. nov. 25. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak a kérdést olvastam el, és a válasz:


Mert ezek vélemények. Szubjektivitás. Nem definíciók.

2013. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak az mond neked igazat a lányok közül aki le is szop. A többi csak porhintés.
2013. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a másik fele az anyukád és a nagymamád, kedves teremtések, de ilyen téren ne higgy nekik, hazudnak!
2013. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valóban csak az mond igazat, aki le is szop, a másodiknak van igaza.
2013. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első választ vedd figyelembe, kedves kérdező.
2013. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként szép, hogy alig találtam helyesírási hibát a szövegedben. (Y)
2013. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez már a 600. kérdésed.

továbbra is azt tudom mondani, amit az első is.

2013. nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!