Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem társkeresőn...

Sandor23 kérdése:

Megismerkedtem társkeresőn egy orosz lánnyal! és eljön hozzán! Saját költség stb! írja szeret és boldog akar lenni velem! Megbízhatok orosznők? Véleményt mondjatok már! Fura egymaga jön el hozzám!

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 17:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem baj hogy ilyen a helyes írás ! felölem írhatjátok! mindenki aki irt ide! választ kaptam! észhez tértem! hálás vagyok hogy nem jön ide csaj családom és én életem! mind1 köszönöm mindenkitől sziasztok! :)
2013. nov. 27. 17:45
 12/15 anonim ***** válasza:
kerdezo, en nem azt mondtam, hogy baj es, hogy zavar a helyesirasod, egyszeruen kivancsi vagyok, hogy mi az oka.
2013. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat! Magyar vagyok!! oka hát sok rengeteg csalodás! jó szívű vagyok kedves ez a a baj! nem iszok sem cigi! dolgozok becsületesen! sajna jó nevelést kaptam szüleimtől! 12 éves voltam mikor apám meghalt! most 25 sajna rossz gyermekorom volt sors vert vagyok azt nem árulom el mi volt! :'( nem jó rolla írni!!

probálok rendes lányt találni! nem érdekel származás! sem lány csúnya, szegény! csak őszinte legyen ez elvárás! ha rossz nevelést kaptam volna! sikeres ember lenék az kel mai világba szemét gazember lenni már becsület nincs sajna! ..

2013. nov. 27. 19:26
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad, csak ennyit mondok.
2013. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pedig Szivi az orosz nők sokkal pénzéhesebbek, mint a magyarok.:) Ezt írásba is adom neked.:) Csak dobbantónak használják azokat a szerencsétlen félnótásokat, akik bedőlnek nekik.:)
2013. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!