Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny rá? Mégis érzek iránta? És Ő hogyhogy akar ezek után még látni?

Figyelt kérdés

Barátomnál ma voltam..és szakítottam vele, mert nem érzem szerelmesnek magam, nem igazán megy vele a kapcsolat. Így gondoltam jót teszek ezzel, nem akartam neki hazudni, elfogadta, bár tudom hogy Ő szeret engem tiszta szívéből.

Ma mégis össze-össze ölelkeztünk...és elcsattant 2 csók is.

aztán mondtam neki, hogy ezt ne...mert nem akarok játszani vele, bár jóvolt a csókja, nem tiltakoztam.

De nem érzem szerelmesnek magam 7hónap után.

Jövőhéten 4napra megyünk nyaralni kettesben, elmegyünk, nem mondtuk le. És ami a meglepő, hogy mindketten vágyunk, Én is vágyok, nagyon!!!

Kérdeztem tőle, hogy most hogy vége mihez fog kezdeni hogy legyen a kapcsolattartásunk stb.

Erre mondja hogy neki nemkell új kapcsolat, majd elmegy a haverjaival partizni a nyár folyamán.

Akkora féltékenység hasított belém, hogy szinte fájt.

Kérdeztem tőle, hogy csajozni is fogsz?

erre mondja: Nem!!! egy éjszakás típus nem vagyok...meg nem akarok orvoshoz mászkálni, kapcsolat meg nemkell! nincs kedvem hozzá és kész!

mondom miért?

erre mondja: Na ez az amit te nem értesz meg

Mégis annyira fáj...folyton ezeken agyalok, azt akarom hogy boldog legyen, ezért engedtem el, nem akarom kínozni...de fáj belegondolnom, hogy mégis csajozik stb:(

Mondta hogy szeretne vele találkozgatni, meg együtt lógni, meg ilyenek.

Egyfolytában Őrá gondolok mégis...és a napon jár az eszem, hogy ma jó volt vele...


2010. jún. 26. 21:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
tegnap még arra is féltékeny voltam, hogy msnen elérhető állapotban volt, azt gondoltam biztosan sok emberrel beszélget. Olyan ideges lettem hogy megfájdult a gyomrom. Még sem élném túl ha mással lenne... vagy mással ismerkedne, randizna.
2010. jún. 26. 21:52
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)


hát, akkor tudjuk meg,hogy mennyire szerettük azta vkit,mikor már elveszítettük;)....

2010. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok?


Azert akar meg veled talalkozgatni, mert szeret, ezert sem akar mas lannyal kapcsolatot. Viszont pont emiatt, ha te nem szereted, az lenne a fair, ha beken hagynad. Ilyenkor a legjobb ha kicsit buta vagy, kesobb meg fogja koszonni. Ha folyton egyutt vagytok, azt is gondolhatja, hogy van meg eselye nalad. Bar szerintem magadban kellene eloszor tisztaznod, hogy valojaban mit erzel iranta...

2010. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a barátommal (vagyis már csak volt, tegnapig), hogy féltékeny vagyok, jóvele ha szimpla tali van, de nem érzem azt hogy szeretem, de még se akarom h másé legyen. És épp ezaz, hogy neked se kell,de másnak se akarod! Ragaszkodás...
2010. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez van...

Én megszakítottam vele minden kapcsolatot... Nagyon fáj :(

2010. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

akkor meg minek szakítottál vele?

ha féltékeny vagy mégiscsak szereted ..

2010. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

üdv sorstársak.

hát..én nemtudnék minden kapcsolatot megszakítani vele.

Látjátok, a nyaralást is nagyon várom, és találkozni is akarok vele!!! Szóval nemtudom... ma is egymásnak estünk 2x is:$

2010. jún. 26. 22:03
 8/12 A kérdező kommentje:

Áhh...kizárt hogy a Balcsis nyaralás alatt nem közeledek felé, 3éjszakát töltünk együtt és lehet hogy 1 ágyban:)

Szerintem nemfog ez a "haverság" sokáig tartani köztünk...

2010. jún. 26. 22:07
 9/12 anonim ***** válasza:
ENNYI!szereted MÉG MINDIG CSAK EGY KICSIT KIHÜLT A KAPCS,DE TE ÉRZED;)
2010. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha szereted gyere vele össze, én ha ilyen barátom lenne megbecsülném nagyon!

Sajnos ő egy álom az én volt páromhoz képest.

2010. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!