Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért kérnek tőlem...

A lányok miért kérnek tőlem itt képet Gyakorin ha tudják hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Már tettem fel magamról képet nem is egyszer de Negatív válaszokat kaptam szinte az összes lány lehordott..

Mikor nem mellékelek képet a "Ronda vagyok nagyon mit csináljak?" kérdésemhez ilyen "Üzeneteket" kapok.


Megnéznék rólad egy képet, mert szerintem koránt sem olyan rossz a helyzet, mint gondolod. Sok a bunkó ribi mostanában, akik elcseszik a normális fiúk önbizalmát. Szóval küldj egy képet légyszíves. :)


Szerintetek miért akar tőlem képet ha ronda vagyok?

Miért ír eleinte ilyen szépen ha a végén úgy is csak olyanokat ír hogy "Menjek gyúrni" meg ilyenek?

Szerintetek érdemes ilyen lányokban bízni? Küldjek magamról képet? Vagy nektek mi a véleményeitek erről?



2013. nov. 28. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az a gondod, hogy ronda vagy és ő ezt nem hiszi el, ezért kér egy képet. Miután azt megnézi, ad neked egy tanácsot, hogy szerinte min változtass, ezért nem bízol bennük, vagy mi?
2013. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszik a fiúknál is úgy működik, mint a lányoknál. Ha megfigyeled az igazán csúnya lányok nem raknak fel magukról képet, csak az átlagosak vagy annál kicsit szebbek önbizalomnövelés céljából.

A csúnya fiúk viszont valóban csúnyák. És még ha átlagosak lennének akkor se jönnének be. Kinézetre a mai lányoknak 10-ből 1pasi jön be. Persze lehet kompezálni ezzel-azzal, de az már más tészta.

2013. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Is küldtél is,vagy csak "B..zd meg a fűnyíródat" alapon nem?
2013. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azzal ijesztgetik a húgukat.
2013. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Küldj egy képet.
2013. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű a rejtély..

ide mindenki csak trollkodni jár. ne próbálj ismerkedni.

2013. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!