Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találkoztam egy sráccal...

Rékcsi kérdése:

Találkoztam egy sráccal tegnap (nov.29. ) a living roomban (szórakozóhely). Valaki nem megmondaná h ki lehet?

Figyelt kérdés
Azt tudom h orvostanhallgató a Semmelweis-n, Balázsnak hívják, 21 éves és szereti a rock zenét. Ha valaki tudja a teljes nevét írja meg nekem itt vagy küldjön privit. Előre is köszönöm!

2013. nov. 30. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan nem jutott eszedbe, h esetleg az egyetem oldalán a fent vannak a hallgatók nevei?
2013. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán ma is menj le hátha ott lesz vagy ott kérdezősködj. Szerinted mennyi az esélye annak, hogy az itt válaszolók ugyanarra a szórakozóhelyre járnak és ismerik is a srácot?

Ha a rendőrség nyomozást kezd egy helyi ügyben akkor ők sem az Argentin rendőrségtől kérnek segítséget...

2013. nov. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kell rögtön lebaszni... Azért ide írtam ki mert valamennyi esély van rá h esetleg így megtalálom -.-
2013. nov. 30. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én orvostanhallgató vagyok 21 leszek és én imádom a rockzenét és a keresztnevem Balázs de living roomba sosem voltam tehát nem engem keresel :)
2013. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2014. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!