Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miért szemeztek más...

Lányok! Miért szemeztek más sráccal, ha van pasitok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 14:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Az az érdekes, hogy én előbb nézem meg egy fiú arcát, mint a testét. Sőt, mondhatni minden embernek megnézem az arcát. A nők már csak ilyenek, elemző típusúak.

Azért attól függően hogy barátod van, még nem kell becsukott, vagy bekötött szemmel járkálnod az utcán...

2013. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

8: Azt akarod mondani, hogy a legtöbb nő barátjával sétálgatva nem nézi meg a többi férfit?


Ezt én is megfigyeltem, több nő tud viselkedni a párja mellett mint férfi. Férfiak inkább nézegetnek. Több férfi nézeget, mint nő, ez lehet. Akarva-akaratlanul.

Ez nem túl szép dolog, de legalább nem a másik háta mögött történik. Persze nem azt mondom, hogy bámulni a nőket illő dolog, főleg a barátnő társaságában.

De mi a helyzet azzal amikor a csaj egyedül sétálgat?

A foglalt csajok miért szemezgetnek, flörtölgetnek vadul, ha épp nincs mellettük a barátjuk? Ha nagyon belemegyünk. Valami hiányzik? A csaj csak szórakozik, egót növel, vagy mit csinál miért teszi?

2013. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

ez nagyon így van kedves utolsó válaszoló


erre lehetne válaszolni

2013. nov. 30. 16:06
 14/21 A kérdező kommentje:

"A foglalt csajok miért szemezgetnek, flörtölgetnek vadul, ha épp nincs mellettük a barátjuk? Ha nagyon belemegyünk. Valami hiányzik?"



így van valami hiányzik nekik és innen szinte csak pár lépés a szakítás,válás...ez mindig így kezdődik

2013. nov. 30. 16:07
 15/21 anonim válasza:

Én azt tapasztaltam hogy még a szingli csajok se szemeznek "komolyan". Legtöbbször ez azért van mert elmegyünk egymás mellett az utcán és észrevesszük a másikat. Ebbe azért nem kellene szerintem túl sokat belelátni.


kérdező:

1. Honnan tudod első ránézésre, hogy van pasija vagy odamentél egy leányzóhoz, kiderült hogy nem szingli?

2. A válásokat miért kapcsolod össze azzal, hogy az utcán ki mit néz meg?

"Nem lennének szakítások,válások."

Ha mindenki a "nagy Őt" választotta volna, nem válna el. Olyan társat választott, aki nem illik hozzá. Ilyen egyszerű. Nemde?

2013. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"A válásokat miért kapcsolod össze azzal, hogy az utcán ki mit néz meg?"


azzal kapcsolom össze, hogy mindenki játsza itt a nagy hűségeset,hogy mindent a szemnek duma...azért nem ennyire hűségesek az emberek és nyilván azzal csalják meg a másikat és/vagy jönnek össze,akivel szemeznek,nem pedig azzal,akire nem néznek rá


"Olyan társat választott, aki nem illik hozzá."


hát mégsem ilyen egyszerű,mert minek választott olyat,aki nem illik hozzá,akkor egye meg a főztjét vagy jöjjön össze mással

2013. nov. 30. 17:13
 17/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én speciel ha szerelmes vagyok, olyan vagyok, mint egy szemellenzős ló, és csak a pasimra tudok férfiként tekinteni, másra nem. Emiatt pedig nem is szemezek és nem is flörtölök másokkal. De minden ember más. Gondolom a nők többsége ugyanazért a dologért szemez más pasikkal, amiért a pasik is megbámulják a csajokat az utcán.
2013. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
tehát akkor kell lenni vonzalomnak
2013. nov. 30. 19:39
 19/21 anonim válasza:

" hogy mindenki játsza itt a nagy hűségeset,hogy mindent a szemnek duma...azért nem ennyire hűségesek az emberek és nyilván azzal csalják meg a másikat és/vagy jönnek össze,akivel szemeznek,nem pedig azzal,akire nem néznek rá "


Görcsös ez már kissé. Eléggé gyanakvó, ráadásul nekem ez eléggé általánosítónak is tűnik. Sok nő ezt csinálná akinek van barátja? Szemezne, majd flörtölne, hogy aztán félre lépjen? Szerintem nem ilyenek azon nők se akik félre akarnak menni. Ha meg akarna csalni, előtte feltűnően szemezne valakivel, felszedné. Nem hiszem.

Nekem úgy tűnik te egy konkrét dologra keresel választ. És nem az általánosítás a célod. Azért a többség nem szemezik más pasival, ha van valakije. Pasizós céllal biztos nem. Én így gondolom. Ti hogy?

Egy, vagy néhány nőre célzol. Javíts ki ha tévedek!

A kérdéseid mutatják. Már az eredeti kérdés furcsa. Csak olyan csajokkal volt dolgod, akik ezt csinálják? A volt barátnőd ezt csinálta? Esetleg a mostani.

Ha azt hiszed a barátnőd csal, gondolkozz el. Kérdezz rá! Legegyszerűbb tőle megkérdezni. Ha válaszokat keresel, nem bízol benne, az már figyelmeztető előjel. Magad is megválaszolod a kérdéseket, ha felidézed a történteket, jeleket. Ha nem tudod eldönteni még mindig elmondhatod valakinek. Akibe tudsz bízni, lehetőleg olyat válassz, aki objektíven hozzá tud szólni. Akit biztosan nem érdekel, hogy együtt maradtok vagy szétmentek.

2013. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
olyan lány csinálja ezt,akinek nemrég lett pasija
2013. dec. 1. 00:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!