Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy lányba...

Szerelmes vagyok egy lányba de nem tudom hogy vágjak bele. Mit tehetnék? Egy nagyon jól kinéző lányról van szó akire mindig gondolok.

Figyelt kérdés
Egy lányba több éve szerelmes vagyok de nem mertem megszólítani mert amikor közelebb mentem hevesebben dobogott a szívem és zavarba jöttem.Mostanra már feloldódott de a legjobb haverom is rá hajt, hiszen nagyon jól néz ki.Félek nem vagyok neki elég jó.Mostanság egész sokat beszélünk de szinte félek egy igazi kapcsolattól :/.Pedig az egész életemet leélném vele:/.azt sem tudom, hogy a haverom mit szólna hozzá.Hogyan tudnék kezdeményezni?Mondjam meg konkrétan mit érzek?Volt már szerelmes de a másik fél nem szeretett volna belemenni(szerencsére).Hogy és mit tudnák tenni ez ügyben?+félek,hogyha megmondom neki mit érzek és ha ő nem ezt érzi,még a kialakuló barátságunknak is vége:(
2013. dec. 1. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hé, én is pont ebben a helyzetben vAGYok. Sz@rd le, hOGY mit mond vagy gondol a haverod, csak a lány a fontos és kész. 14/f
2013. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vágj bele. Nem esne neki jól.
2013. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok ti és a csaj? és mennyire erős a barátság, és a csajjal való viszony?
2013. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok...(most jöhetnek a kommentek hogy huu de fiatal meg stb...de úgy érzem tényleg érzek iránta valamit). A barátságunk kb az, hogy eljárunk korizni meg a felszoktunk menni hozzá a lakásába...de a haveromnak mindig ott kell lenni ami idegesít:/.Sokszor megtudom nevettetni...az ilyen programokon mindig röhög rajtam, ami jól esik nekem.De lécci írjátok le mit tudnék tenni az ügy érdekében mert nem vagyok ebben jártas:(.
2013. dec. 2. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
te én vagyok, ha nem, jó tudni hogy rajtam kívül másis fél
2014. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!