Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Minden lány vagy szerelmes,...

Minden lány vagy szerelmes, vagy nem akar komolyat, vagy éppen csak havernak érdeklem. Most akkor ilyen sz*r ember lennék?

Figyelt kérdés

általánosítás tudom, de basszus 1 hónap alatt a 4. lánynál járok, aki hasonlokat közöl velem. Magányos vagyok, és szeretnék nagyon valakit. Nade nem ám bárki jó alapon! Megvannak az ugymond igényeim. de lassan már kezdek letenni nemhogy az igényekről, de arról is, hogy barátnőm legyen.

nem sírok, rívok, küzdök, hajtok rájuk ezerrel, de semmi, és a fent említett okokat kapom vissza rendszeresen.

fogalmam sincs, hogy mit kellene tegyek.

mit csinálhatok rosszul?! soha életemben nem volt gond a csajozással, most?! az utóbbi időben semmi nem jön össze...:/

22 vagyok, próbálkozom a fitalabbaknal 16, a korombelikenel 20, és az idősebbeknel 24 is, de semmi sehol, mindik csak az átkozott "havernak, baratnak ismerősenk" dologba botlok.

Annyira szeretnék szeretni valakit, aki viszont szeret...

Fura. Sosem voltam ennyit egyedül, hosszu ideje óta.

Nem kell alkalmi. Bezzeg az meg összejönne, és lehetne, de nem akarok, komoly dolgot szeretnék!



2013. dec. 1. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mikor nem számítaná rá majd akkor. Én sem hittem benne és mégis .. Ne add fel, csak menni kell!


http://www.youtube.com/watch?v=xduKkkHpSsI

2013. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rossz lányt(okat) találtál, de gondolom erre rájöttél magadtól is.


Szerintem az lesz a baj hogy, ahogy te is említetted hogy "Annyira szeretnék szeretni valakit" már túlzottan is szeretnél és igazából nem veszed észre hogy milyen is a lány akivel randiztál és igazábol vak leszel, és így a bárki alapnál vagyunk

2013. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Keresd tovább! Nekem sincs már kapcsolatom egy ideje ezért inkább csak szex :) " Bezzeg az meg összejönne, és lehetne, de nem akarok" ... Jó ha néha-néha befigyel egy csaj, akivel csak dugsz :D
2013. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ha egy hónap alatt 4 lány pattintott le, akkor átlag hetente jutsz el odáig egy lánnyal, hogy elmondd, komolyat akarsz? Ez azért egy kicsit nagyon túl gyors szerintem.
2013. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

volt iylen is. a szakítás után 2 hónapig, be befigyeltek, páran. nem lettem boldogabb, maximum pár óra erejéig.

lehetséges hogy félreértem már a legapróbb jeleket is, de hihetetlenül szeretnék egy lányt. úgy érzem megbolondulok egyedül..:/

2013. dec. 1. 21:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Figyeljél. Én is ugyanebbe a cipőbe járok most 1 hónapja kezdtem el komolyan erőltetni a dolgot aminek az eredménye még nagyobb kudarc lett.

Elmondom neked hogy nem olyan régen megismertem egy nagyon kedves és helyes lányt, ő megmondta nekem hogy már van barátja igaz véletlen ismertem meg egy facebook csoportba de nem ez a lényeg.

A lényeg az hogy elkezdtem vele dumálgatni különféle dolgokról, tudtam hogy van barátja, de barátkozni akart velem hogy legalább legyen egy új ember akit megismerhet. Nagyon jól összebarátkoztunk így a neten élőbe sajnos nehéz lesz találkozzunk a távolság miatt, de komolyan mondom az a csaj egy álomnő.

Baromi jól néz ki, az a tipikus bulizó típus de nem az a party ku***va, ezek mellett nagyon kedvesen és pozitívan áll hozzám, komolyan mondom ő ráébresztett a dolgokra igazán.

Mondta hogy nagyon fontos a belső ha nem lenne párja akkor nagyon nagy esélyem lenne nála, de azt is mondta hogy egy picit változzak meg, mondta hogy a külsőmre adjak és bevallom teljesen igaza van, oké picit kövér vagyok bár adom le szépen a kilóimat de ugyanakkor elhanyagolt a külsőm egy picit amiben szintén egyet értek vele, én eddig elfogadtam magam volt egy kis egom de kedvesen nem olyan bunkóan mint egyes lányok szólt le, hanem mondta hogy picit változtassak és a legfontosabb hogy növeljem az önbizalmam.

Komolyan mondom mintha a mentorom lenne ő foglalkozik velem igaz csak egy baráttal. Nekem már bejött most bevallom picit belé zúgtam, de távkapcsolatba nem megyek bele mert egyszer már volt ilyen bukta. A másik van barátja, szereti, imádja őt, és én nem mászok bele más boldogságába. És annak örülök hogy legalább szóba áll velem, és segít rajtam hogy én is boldog lehessek.

Már végre tudom mik a hibáim mert eddig egy lány sem vette a fáradtságot hogy legalább elmondja pedig 1 éve volt egy barátnőm de ő tojt rám csak azt akarta hogy dugjam meg, a másik szintén egy kedves lány volt de nagyon fiatal és önfejű, vele is jártam de komolytalan volt, ő csak villogott azzal hogy van barátja közben szinte nulla érzelem, hagytam is a fenébe ez nekem időpocsékolás.

Én is magányos vagyok mostanában ritkán járok el mert nem bírom elviselni a sok turbékoló párt ahogy egymásba gabalyodnak legtöbb helyen meg a mocsok megy de most találtam egy jó társaságot ahol végre csak a normális dolgok mennek, és végre látom is értelmét annak hogy picit megváltozzak.

Szóval ha nincs más akkor változnod kell, én ráébredtem erre.

2013. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó.

változni...na igen...de mégis milyen irányba? ez a legnehezebb kérdés.

Nekem si sikerült onlinebartáságokat kötni. sokat. nagyon jól megy az egész neten keresztül.

vannak hibáim, de kinek nincsen.

teljesen át kellene gondolni az életemet, de ehhez kellene valaki aki segít...és nemcska online, hanem személyesen...de senkiben sem bízok annyira, hogy kérjek tőle segítséget.

2013. dec. 1. 21:32
 8/13 Költőnő? ***** válasza:

ha erőlteted, mégha úgy is érzed, h nem csak nagyon szeretnéd: óhatatlanul is a friendzone-ba kerülsz. Onnan kijutni meg... hajjajjj!

csak nyugi és nyugi. Amikor nem várod/akarod jönni fog.

2013. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"hihetetlenül szeretnék egy lányt"

Ezzel van a baj. Nem azt mondod, hogy hihetetlenül szeretnék a Katival lenni, hanem csak úgy általánosságban egy lánnyal, tökmindegy, ki az. Ezt amint megérzi egy lány, onnantól esélyed sincs nála. A lányok azt akarják, hogy konkrétan őket akard. Ne csak úgy általában egy lányt.

2013. dec. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
amúgy saját tapasztalatom/véleményem szerint ha én azt érzem egy pasin h görcsös és nagyon akar, (nem csak engem, úgy általában görcsösen akar ismerkedni, csajozni), akkor úgy veszem fel a nyúlcipőt, mint akinek kötelező. Mindig megszólal a vészcsengő. Nekem is volt amúgy még régebben ilyen. Mindig úgy indultam el itthonról, ha na akkor most pasizni fogok. Olyan ívben kerültek el, mintha 10m-es bűzbúra lett volna körülöttem. Mikor meg úgy voltam vele, h le van ejtve az egész akkor meg jöttek szép sorban, ahogy kell.
2013. dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!