Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Minden lány vagy szerelmes,...

Minden lány vagy szerelmes, vagy nem akar komolyat, vagy éppen csak havernak érdeklem. Most akkor ilyen sz*r ember lennék?

Figyelt kérdés

általánosítás tudom, de basszus 1 hónap alatt a 4. lánynál járok, aki hasonlokat közöl velem. Magányos vagyok, és szeretnék nagyon valakit. Nade nem ám bárki jó alapon! Megvannak az ugymond igényeim. de lassan már kezdek letenni nemhogy az igényekről, de arról is, hogy barátnőm legyen.

nem sírok, rívok, küzdök, hajtok rájuk ezerrel, de semmi, és a fent említett okokat kapom vissza rendszeresen.

fogalmam sincs, hogy mit kellene tegyek.

mit csinálhatok rosszul?! soha életemben nem volt gond a csajozással, most?! az utóbbi időben semmi nem jön össze...:/

22 vagyok, próbálkozom a fitalabbaknal 16, a korombelikenel 20, és az idősebbeknel 24 is, de semmi sehol, mindik csak az átkozott "havernak, baratnak ismerősenk" dologba botlok.

Annyira szeretnék szeretni valakit, aki viszont szeret...

Fura. Sosem voltam ennyit egyedül, hosszu ideje óta.

Nem kell alkalmi. Bezzeg az meg összejönne, és lehetne, de nem akarok, komoly dolgot szeretnék!



2013. dec. 1. 21:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

utsó igazad van, ezt tényleg észre lehet venni!

gondolom a pasikon is.

de ha tét nélkül játszom, és cska szimplán beszélgetek egy csajjal, akkor is sokszor akarva akaratlanul is megtudom, hogy így meg ugy, csalodott meg bizalmatlan, és nem is kéne neki most senki....:/

2013. dec. 7. 08:03
 12/13 Költőnő? ***** válasza:
de akkor legalább nincs tétje a dolognak
2013. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mik az igényeid? :)


De figyelj, ilyen alapon bármelyik lány hiheti jogosan, hogy kihasználod, mivel NAGYON AKAROD. .. és úgy tűnhet, mintha azért szeretnéd mert ő van neked.


Mert én is találkoztam már olyan sráccal akiben minden teljesen rendben volt, de nem éreztem azt a valamit, ezért bármennyire is magányos voltam, visszautasítottam, nehéz volt, a kémiára fogom azóta is :D


Nem kell leresni, csak járj nyitott szemmel, akihez tényleg vonzódsz azt élőben fogod meglátni, először.


Egyébként.. az alkalmi kb minden 2. embernek összejöhet.

2013. dec. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!