Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez vajon probléma lehet egy...

Ez vajon probléma lehet egy lánynál?

Figyelt kérdés
60% -ban elvesztettem a hallásomat de van rá készülékem , de még van hogy így is vissza kell kérdeznem néha. Tudom hogy egy normális lánynak ez nem lenne zavaró , de ha mondjuk egy közösségben lennénk és ott találkoznék valakivel azt nem idegesíteni hogy többször is vissza kell kérdeznem? Igaz még nem volt barátnőm tehát lehet rosszul ítélem meg a helyzetet.. Alapjáraton vissza húzódó típus vagyok aki elvan magában is. De mostanában előjött ez az érzés hogy kéne egy társ akit szerethetek , és viszont szeret . Hiányzik ez az érzés számomra . Van esetleg valami esélyem a közeljövőben ? Válaszokat előre is köszönöm! 18/F

2013. dec. 2. 11:56
 1/8 anonim válasza:

Engem nem zavarna. :)

15/L

2013. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tevetke ***** válasza:
Csak a saját nevemben tudok nyilatkozni. Engem nem zavarna, ha egyébként szimpatikus lennél.
2013. dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna bárkit is?Ez miatt ne legyél gátlásos :)
2013. dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem tehetsz. Teljes ember vagy így is! Éppen ezért nem szabad,hogy hátrány legyen.
2013. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem elméletileg nincs baj a hallásommal mégse mértem soha amit mondanak nekem ..vicces lenne a mi beszélgetésünk:))...de amugy nem zavarna egyáltalán,ha szimpatikus vagy:)
2013. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egem sem zavarna, ha teljesen normális vagy mellette, attól még teljes értékő ember vagy, akit pedig zavarja az túl felszínes.

15/L

2013. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is hallássérült vagyok, mindkét fülemre. Már a legrosszabbnál tartottam, de javulásba kezdtem és most 30 a legalacsonyabb a diagrammba. És én is pont ugyan azt érzem, amit te. Fogjunk össze :)

14/L

Ui.: És sok-sok sikert :)

2014. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én szintén hallókészüléket hordok, sokáig én is visszahúzódó voltam, de szerencsére voltak normális felfogású emberek körülöttem, akik mindig biztattak, szóval mára már szinte nem is gondolok arra, hogy hallássérült vagyok. Amikor új emberekkel ismerkedem meg, mindig később mondom el nekik, hogy hát ez van, és csodálkozva néznek, hogy nem gondolták volna (persze én is visszakérdezős vagyok olykor-olykor) Kapcsolataimban is elfogadtak, egyik barátom hozzászólása ennyi volt: "És? Én kontaktlencsét hordok. Mi a különbség?"

Szóval, miért ne lenne esélyed? Aki nem fogad el így, azzal ne foglalkozz! :))

19/L

2015. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!