Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az normális, ha nem merek...

Az normális, ha nem merek 14-15 évesné idősebb lányoknál próbálkozni, mert attól tartok, hogy ők már tapasztaltabbak tőlem és kevés lennék nekik?

Figyelt kérdés
MÉg csak 5 lánnyal csókolózam, közülük eggyel pettingeltem, de nincs is más tapasztalatom, azt sem tudom hogyan kell szexelni, emiatt is érzem kevésnek magam, szégyellem is, hogy ennyire tapasztalatlan vagyok, főleg, hogy olyan szép, vonzó lányok vannak, már 14-16 éveen is úgy néznek ki, mintha éjjel-nappal szexelnének és kívülről fújnák a Káma Szútrát, én megmég abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán jól csókolok-e vagy még abban is kéne gyakorolnom, nem, hogy szexelni tudjak rendesen. Ráadásul elég szarul is nézek ki, nem egy nagy benga állat típus vagyok, már pedig úgy hallottam a lányoknak a férfias, koruknál vénebbnek kinéző fiúk kellenek.

2013. dec. 2. 19:00
 1/2 anonim válasza:
nem kell megilyedni csak bátran nem harapnak az idősebb lányok sem
2013. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
miért, te hány éves vagy?
2014. febr. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!