Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magányos vagyok! Miért nincsen...

Magányos vagyok! Miért nincsenek barátnőim?

Figyelt kérdés

20/L vagyok és valamiért sosem jönnek össze a barátságok.


1. Általánosban volt egy legjobb barátnőm, akivel folyton együtt lógtunk, egymásnál aludtunk... stb. Egyik napról a másikra kijelentette, hogy nem akar velem már barátkozni.

2. Gimiben szintén volt egy nagyon jó barátnőm, de 2 év után másik suliba ment és elköltözött a városból. Ahogy elment az volt az első intő jel, hogy elfelejtette a szülinapomat. Én kerestem többször, hívtam telefonon, de valahogy sosem volt alkalmas az időpont, mindig más dolga volt, aztán megelégeltem, nem kerestem és ő sem engem, így megszakadt a kapcsolat.

3. Most az egyetemen is van (volt) egy jó barátnőm, de az utóbbi pár hónapban úgy érzem, hogy elhanyagol. Korábban sokszor elhívott ezt-azt csinálni együtt, programokra, most meg semmi. De még közös órákon ha láttam, akkor is mindig én mentem oda hozzá. Megelégeltem és elhatároztam, hogy próbára teszem, nem fogok én sem odamenni hozzá. Ennek az lett a következménye, hogy kb. 5-6 hete nem beszéltünk. Nagyon el vagyok keseredve. :-(

Más is van így? Hogy nem jönnek össze a barátságok?

A pasizással sosem volt gondom, a legjobb barátom, minden titkom tudója is egy srác (barát). Az lehet, hogy nem értek szót a lányokkal?



2013. dec. 2. 20:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Ne vedd zokon, de ebből arról közetkeztetek, hogy csúnya vagy.
2013. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te se vedd zokon, de az első mondatomban ott van, hogy lány vagyok és lány barátokat szeretnék. Nem hiszem, hogy az ilyen jellegű kapcsolatokban számít a külső. Amúgy nem vagyok ronda, átlagos külsővel rendelkezem.
2013. dec. 2. 20:19
 3/14 anonim ***** válasza:
nem értelek pasizni tudsz, és mindig sikerül valakinek megd*gnia, viszont barátnőket meg nem tudsz szerezni? :O
2013. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó félreérted! Nem "mindig sikerül valakinek megd*gnia", hanem mindig hosszútávú kapcsolataim voltak, a legrövidebb is 1 év, most is több éves kapcsolatban élek. És amikor nem volt senkim, akkor is sok jelentkező közül válogathattam. De most ne a szerelmi életemet tárgyaljuk, hanem építő jellegű javaslatokat várok!
2013. dec. 2. 20:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Szakadok az első válaszolón :DDD


Mióta van a barátság külsőhöz kötve..? jólvan.. biztos neked számít ez a dolog. :D fárasztóak manapság az ilyen emberek.


Kedves Kérdező! Lehet hogy nem jó közösségben próbálkozol..?

2013. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Nekem sem igazán vannak barátaim, inkább csak haverjaim. A nőkkel valahogy jobban szót értek :D Nekik legalább imponál, hogy van lóvém, a fiúk meg irigykednek, és azt utálom... 20/f
2013. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van olyan kategória egyébként, hogy Emberek-barátok,barátságok. Ez itt szerelem-szex.
2013. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak biztos mindegyik barátja 10-es és arol beszélgetnek h milyen jól néznek ki :DDDDD hát lehet h nem lányokkal hanem fiúkkal kéne barátkoznod :))
2013. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez már nekem is eszembe jutott, hogy féltékenyek, és biztosan volt olyan, aki az is volt. De azért mindenki? Inkább már magamban keresem a hibát, nem másban, ha már ennyiszer nem jött össze. Fiú-lány barátságban meg elég nagy a rizikó-faktor, sokak szerint nem is létezik. Már az is csoda, hogy egy őszinte, igaz barátot találtam.
2013. dec. 2. 20:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Hallod velem is pont ilyen dolgok történtek. Én is nemrég veszítettem el az egyik legjobb egyetemi barátnőmet... :( Úgy érzem teljesen egyedül vagyok, m eddig se volt túl sok barátom, de mostanra már csak 1 barátnőm maradt meg... 20/N
2013. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!