Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fogadjam el a srác közeledését...

Fogadjam el a srác közeledését, ahelyett hogy töröm magam mások miatt?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen több pasi is van aki tetszik. Össze tudnék számolni vagy 5-öt legalább akiket elfogadnék. Aranyosak, kedvesek velem de ennyi. Én úgy érzem nem érdeklem őket, hiába hogy nekem nagyon tetszenek. Viszont van egy másik helyről egy ismerősöm akinek tudom hogy tetszem. Többször is mondta hogy csinos vagyok, észrevesz rajtam minden változást, olyan mintha jót akarna nekem, kedvel stb.


Fogadjam el a közeledését és a többit hagyjam?


2013. dec. 2. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadd el.
2013. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szabad megkérdezni, hogy ilyen szellemi kapacitással milyen állást sikerült találni? :D
2013. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 luyy válasza:
jaja, kis lüke fenék vagy - de meg ne haragudj érte - fogadd el bárki közeledését, akárki lehet az igazi, ne válogass ,mer taz élet az aki válogat! Tudd ezt és élvezd az életet
2015. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!