Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nálatok az kizáró ok,...

Lányok, nálatok az kizáró ok, ha egy srác vega?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem !!:)

Még örülnék is neki, hiszen én is az vagyok.

2013. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem!Ha őt sem zavarja,hogy én meg nem vagyok vega.
2013. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
nem
2013. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A vega az aki állati terméket sem fogyaszt? Ha betegségből ered akkor elfogadom, ha ő döntött így akkor kicsit fura de nem ilyenen múlik
2013. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor te se tudod,hogy milyen finom a beszecskázott pulyka a kajákban.:D
2013. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak ha zavarja,hogy én eszem húst
2013. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért vagy vega? Egészségügyi vagy nézőponti dolog miatt?

Egyébként nem zavarna, de azért jobban örülnék, ha nem lenne az, ha meg az, akkor legalább egyen rendesen és ne érezzem mellette azt, hogy egy zabálós disznó vagyok :P

2013. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csak húst nem eszem, egyéb állati eredetű termékeket (tejtermékek, tojás) természetesen fogyasztok. Az oka egyszerűen annyi, hogy valami okból még gyerekkoromban megundorodtam a hústól, és azóta sem tudom megenni.

A mennyiséget tekintve egyébként általában eszem rendesen. :) Az pedig egyáltalán nem zavar, ha a másik húst eszik.


Csak azért kérdeztem, mert volt olyan barátnőm, aki azt mondta, hogy szerinte nehezen találnék más olyat, aki tolerálja ezt. Meg egyébként is olvasni olyan véleményeket, hogy "aki nem eszik húst, az nem is férfi", meg egyebek. Ezért voltam kíváncsi az itteni véleményekre. Köszi a válaszokat mindenkinek!

2013. dec. 3. 20:27
 9/11 anonim válasza:
Jujj, dehogyis zavarna. :) Én is örülnék neki, és ha az a csaj így vélekedett, akkor annak már más oka volt ott szerintem! Ilyenekkel ne törődj, nem ilyenen múlik a dolog szerintem, legalábbis nálam biztos nem múlna ezen semmi... :) nyugi! :)
2013. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Egyáltalán nem zavarna! :)

21/L

2013. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!