Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért regisztrál valaki...

Miért regisztrál valaki társkereső oldalra ha aztán vagy nem néz felé sem vagy csak nagyon ritkán?

Figyelt kérdés
Ennek van értelme egyáltalán?Mert én ha regisztrálok valahova azt ismerkedési céllal teszem mindíg nézem írtak e vagy valami de van aki felé se megy.

2013. dec. 3. 16:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mert komolytalanok a szándékai és nem érdekli az egész vagy kamureg.:D
2013. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Regisztrál aztán semmi sikerélmény nem éri, nem válaszolnak a leveleire, ő sem kap levelet, és végül feladja. Törölni viszont nem törli magát, mert már magasról tesz az egész szerencsétlen netes ismerkedésre, ami nagyjából arra jó, hogy az alapból jó esélyekkel induló emberek még könnyebben találjanak párt.
2013. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból. Aztán szétnéz és látja, hogy tele van hulladékkal.
2013. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát én ha valahol nem járok sikerrel törlöm alapomat,nem értem most is beszélgettem egy csajjal vasárnap,aztán másnap is de most még fel jönni is lusta néha ha én írok max elereszt egy választ de ennyi
2013. dec. 3. 17:00
 5/24 A kérdező kommentje:

ma 16:59


Na de ennyi erővel szüntessék meg az összes társkereső oldalt amúgy meg nem mintha a való élet is nem lenne tele hulladékkal

2013. dec. 3. 17:00
 6/24 anonim ***** válasza:
mert nem érdekled
2013. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Közöd? Mindenkinek joga van hozzá.
2013. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Költőnő? ***** válasza:
én is regelve vagyok, de annyira nem mozgat a téma, szal ha ép nincs jobb dolgom felnézek, vagy ha vkivel célirányosan akarok beszélni, mert meg van dumálva, h ekkor meg ekkor ott meg ott. ha dumálok vkivel és eltűnik, vágjam fel az ereim? Hát két-három vagy akár több üzi mire kötelez bárkit is? :D
2013. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nincsenek komolytalan szándékaim, se kamuregem. Viszont ha egy oldal képtelen ellátni az általam elvár funkciókat, akkor értelem szerűen megunom, nem járok fel. A legtöbb még egy egyszerű levelezésért is vip tagságot kér, ami szerintem szánalmas... Amíg nem mutattak fel nekem semmit, addig nem fogok fizetni érte.
2013. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

ma 17:16


igen ez utóbbi nagy probléma ha fizet az ember akkor sem történik semmi csak több funkció de ugyan az a sikertelenség

2013. dec. 3. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!