Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem szokott eleve...

Csak engem szokott eleve elijeszteni a társkeresőkön az olyan kép, mint amit lent belinkeltem?

Figyelt kérdés

[link]


A hideg is kiráz ezektől..:S

Gáz, ha emiatt eleve nem próbálok ismerkedni egy nővel?



2013. dec. 1. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezek a képek nagyon gázak, szerintem lehetnének kicsit kreativabbak is ennél
2013. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezekkel a manipulált képekkel csak a baj van, nem őszinték és ha mondjuk csak picit reutsálva van rajta az illető az még oké de mellette legalább legyen egy normális nyers fotó is. Bár akit igazán érdekel az ember mert jó mondjuk a bemutatkozó szövege azt nem hiszem hogy ez érdekelni fogja. Csak ugye sokszor egy kép is sokat árul el az emberről, most nem pont az illető kinézetére gondolok hanem a beállítottságáról.
2013. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is elijesztene. :D Nem kell olyan nő, aki engedi, hogy lovak tapossák a mellét. :D
2013. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nyugi ezzel nem vagy egyedul...viszont en nem elijedek ezektol, hanem leesek a szekrol - ugy nevetek :DDD
2013. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha poénnak van szánva, akkor tök oké. De ha nem... hát én el nem tudom képzelni hogy jut el valaki odáig, hogy erre azt mondja "oké, ez jó kép lett, feltöltöm profilképnek!"
2013. dec. 1. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:
egy meg nem értett művészi lélek XD
2013. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már eleve azzal baj van, ha társkeresőn ismerkedik az ember. Szinte nulla az esélye, hogy párt találsz.
2013. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez uber gaz hallod-e. LOL
2013. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kénytelen vagyok társkereső, mert élőben nem tudok kezdeményezni. A hideg verejték is kijön rajtam olyankor...
2013. dec. 1. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!