Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha 21 évesen elmondható...

Ha 21 évesen elmondható rólam, hogy sosem "csajoztam", nem volt barátnőm, az nagy lemaradás?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezd magadtól. Szerintem igen.
2013. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hát ha nem volt semmi de tényleg semmi egy csajjal sem, az kicsit fura, de kavarás, meg semmi sem am? csókolóztál már?
2013. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

MINDENNEK ELJÖN A MAGA IDEJE!

DE HA NEM TESZEL ÉRTE SEMMIT AKKOR NE VÁRJ CSODÁRA! ;)

2013. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem :)
2013. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Akár én írtam volna ki ezt a kérdést...még az életkor is stimmel. :D
2013. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, nekem se volt egy csajom se, csókolózás se...
2013. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Hát ez elég gáz.
2013. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Hát ez elég gáz."


Tudod, hogy mi a gáz valójában? Hogy a csajok kizárólag a jóképű pasikkal állnak szóba! Ha ez nem így volna, a kérdés nem született volna meg, és nekem is lenne csajom!

2013. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Manapság sajnos igen a lányoknak csak a külső számít a belsőt már nem igazán veszik figyelembe! És ha egy fiú ennyi idősen még szűz akkor jönnek a cikizések, pedig nem kéne! De az illetőnek keresnie kéne egy lányt, és ha tudja magárol hogy hogyan néz ki, akkor egy úgyan olyan lányt keressen maga mellé! ÉS NE EGY MEGAN FOX TÍPUSÚ LÁNYRA VÁGYJON!
2013. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Manapság sajnos igen a lányoknak csak a külső számít a belsőt már nem igazán veszik figyelembe! És ha egy fiú ennyi idősen még szűz akkor jönnek a cikizések, pedig nem kéne! De az illetőnek keresnie kéne egy lányt, és ha tudja magárol hogy hogyan néz ki, akkor egy úgyan olyan lányt keressen maga mellé! ÉS NE EGY MEGAN FOX TÍPUSÚ LÁNYRA VÁGYJON!"


Rajtam az átlagos lányok is röhögtek, gúnyolódtak... Nem megoldás, amit írsz!

2013. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!