Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hol, és hogyan ismertétek...

Ti hol, és hogyan ismertétek meg a párotokat? Ha nincs párotok, hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Neten nem veszik komolyan a dolgot, szórakozó helyre nem szeretek járni, de mikor ott is vagyok, a csajok inkább csak táncolni akarnak, meg megtaperolni a seggem, ismerkedni nem. Utcán túlontúl cikinek érzem a dolgot :D Strandra szeretek járni, de oda meg nem pasizási szándékkal mennek a csajok...

Míg suliba jártam volt egy hely, ahol tudtam ismerkedni, és minden évbe jöttek az új lehetőségek :D De most hogy melózom, és csak hétvégén van szabad időm, már nincs hol...

Kérdés fen...



2013. dec. 4. 14:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 Mivel fogod meglepni a 150. születésnapján?
2013. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
sehol, nem ismerkedem!
2013. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nincsen párom. De társkeresőkőn,meg itt az az oldalon probálkozok nem jön össze. 19/F
2013. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom. Interneten nem akarok, nem is tudnék ismerkedni, szórakozóhelyre már nem járok és, ha mennék is ott egész mást akarnak az emberek, mint én. Csak akkor lehet megismerni valakit, ha egy közös ismerős bemutat titeket egymásnak, de mi van akkor, ha a régi ismerősöket inkább elfelejtené az ember? Nagyon rossz.


19L

2013. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Evele123 válasza:
lelekvandor.hu ezo témájú oldalon keresztül. Azóta megszűnt ez az oldal. A kapcsolatunk már 4. éve tart. 28/f
2013. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Én a HÉVen. Elejtettem a tárcám mikor leszálltam,és ő felvette és utánam rohant:) 3 éve vagyunk együtt.
2013. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
vannak kivételek akik komolyan veszik a neten...legyetek türelmesek!
2013. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A neten való ismerkedéshez igen sok türelem kell... Nem szabad feladni az X. negatív után sem... Én is mindig ezt mondom magamnak :) De még keresek... :) 36/L
2013. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mi ugyanabban a koliban laktunk az egyetemen, de a köszönésen kívül nem igazán foglalkoztunk egymással. (Ráadásul anno vmi.-féle 'össztűz' alá kerültem. Egyszerre, egymástól függetlenül többen 'rám nyomultak' (nem a facen, hanem élőben, buliban, egyéb helyeken), de ő pont nem volt az udvarlók között.)

Egyszer a kollégium közösségének egy jó része úgy döntött, h. közösen elmegy bulizni a nem túl messze levő egyetemi klubba. Ott volt ő is, táncoltunk (együtt nem), beszélgettünk, azután én (kb. 2-kor) elköszöntem, és hazasétáltam. (Nem igényeltem kíséretet, mondtam, h. bulizzanak tovább.)

Már a koliban az ágyamban aludtam egy ideje, mikor bejött. Azt hittem reggel van, és el szeretne kérni vmit. (hajszárító, vízforraló, serpenyő vezették a népszerűségi listát), de mikor megkérdeztem, h. miért jött, mit szeretne

TÉGED! volt a válasz.

Kicsit spiccesek voltunk, én meg nagyon álmos is egyrészt mert félálomban voltam, ill. több napos virrasztás utáni kialvatlanság akkor fordult át iszonyatos kimerültséggé.

Félig-meddig a tiltakozásom ellenére szeretkeztünk (gyakorlatilag egyszerre történt az első csók és az első aktus), ami valahogy mégis nagyon jól sikerült, reggel együtt ébredtünk. Aztán persze másnap sűrűn szabadkozott, amiért lerohant, de megbocsájtottam.

Az 'együtt-alvást' még jó néhányszor, hónapokon keresztül megismételtük, de mégsem lett belőle tartós kapcsolat...

2017. márc. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!