Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a különbség itt az oldalon...

Mi a különbség itt az oldalon az ismerkedni vágyó, kiéhezett pasi és az ismerkedni vágyó, nem kiéhezett pasi viselkedése között?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 17:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: én is nyitottnak tartom magam, és soha nem értem az olyan jellegű válaszokat, akik rögtön lecsapnak a kérdezőre. Nem ebből áll egy kommunikáció, vagy tévedek?

Ma beszélgettem egy, mint 14 éves lánnyal, még délelőtt.

Ő mondta, ha jól emlékszem, 23(!) darab levelet kapott, köztük +30-as fószerektől, vagy házas emberektől, akik dug3nk? jellegű válaszokat írtak neki azután is, hogy elárulta a korát. Ez azért eléggé elgondolkodtató. A kérdést nem árulom el, de egy hozzá hasonlító képet is tartalmazott. Azért ez vicc. Ők több, mint kiéhezettek...valahol engem is érdekel a dolog, mint olyan persze, srác vagyok, illetve a levelezőpartner alapjában véve, de ezzel a leírással remélem éreztettem a különbséget.

Nem mindegy, ki milyen értelmes, és ki ennyire ösztönszerű véglény..

2013. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Péládul egy ismerősöm,mondhatni exem mesélte,hogy volt itt egy kérdés,hogy "Ti is féltek a villámoktól?",amire ő leírta,hogy igen és hogy miért,aztán jött a privát,hogy "Juj de jó,lány vagy".
2013. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Költőnő? ***** válasza:
kezdem úgy érezni, vmi baj van velem, mert ilyen jellegű privit alig kapok :D
2013. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én most is kaptam egyet. :D 22/F
2013. dec. 4. 17:53
 15/20 anonim ***** válasza:
Költőnő? kérsz?
2013. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom költőnő, lehet túl nyilvánvaló a neved alapján, hogy nő vagy, ezért azt hihetik, hogy csapda. :D Én is kaptam már jó pár hasonló üzenetet, pedig nincs kint a nevem, sőt még csak nő sem vagyok. :D
2013. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam már ilyen üzit korábban.


Aszongya:


"Szia,van webkamerád? :) 18/F vagyok ,ha

lenne kedved a

masztizást közösen webkamon csinálni h

élvezetesebb

legyen. Akkor irj ,persze arc nélkül!

teljesen diszkréten

mind2en :) Irj ha érdekel :) Ha nem,tekintsd

semmisnek

ezt az üzenetem c(: További szép napot!"


Miután közöltem vele, hogy 29/F vagyok, megkukult.....

2013. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Múltkor valamelyiket beszopattam azzal,hogy milfnek adtam ki magam.:D
2013. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

azt szögezzük le, hogy minden férfi du*gni akar! szerintem a kiéhezett pasi egyből elkezdi a nyomorultságait, hogy mutasd magad kamerába meg ilyenek... míg a másikkal tudsz értelmesen beszélni, persze ha szóba kerül a szex akkor szóba kerül, de nem az lesz az első és nem is a második, hogy mutasd a pu*ncid... úgy gondolom, hogy kellő intelligenciával könnyen szűrhető a dolog.

vicces, de amióta név nélkül írok azóta engem is találtak már be kanos palik...

26F

2013. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Költőnő? ***** válasza:
nem azért írtam, mert nekem erre hejjde igényem lenne, de btw ha vki figyelmesen elolvassa a kommenteket (és még arra is veszi a fáradságot h az enyémeket külön) akkor abból elég egyértelműen lejön, h nő vagyok :D
2013. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!