Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik, hogy egy férfi...

Létezik, hogy egy férfi annyira bizonytalan, félénk legyen, hogy a nő által egyértelműen kimutatott szimpátiára se lépjen, pedig neki is tetszik a nő?

Figyelt kérdés
21/L

2013. dec. 4. 23:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legrosszabb állapot. De akik meg várnának Rád, ahogyan fogalmaztál, ők nem érdekelnek ennyire, nem? Akkor nem érdemes beletörődnöd.. Én nagyon bánom, hogy soha nem vallottam be azoknak, akikbe szerelmes voltam, pedig úgy éreztem, lett volna esélyem. Most pedig nem tudok belekezdeni senkivel, mert ha van egy kicsi kétségem, akkor nem megy.. Ne hagyd annyiban!


24/F

2013. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Előző, hosszú válaszoló, azért ne degradáljál már le annyira. Vesszük a "jeleket". Más kérdés, hogy élünk-e vele. Ez inkább önbizalom kérdés.. Zárkózottabb, nemkezdeményező embertől ne várd, hogy majd ugrani fog :) Nagy jellemhiba, de nem lehet ennyire általánosítani. Vagy buliban akkor hogyan megyek oda bármelyik csajhoz? Igaz, az más tészta ismerkedés, kezdeményezés szempontból.. de azért érted remélem, mit akartam kihozni.
2013. dec. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
10%
Gondolom, ha valóban érdeklődne irántad akkor ő lépett volna először. De mivel nem tette nyilvánvaló nem is szeret annyira.
2013. dec. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább arról van szó, hogy magát igen alulértékeli, engem pedig túlértékel...teljesen ezt érzem, pedig ezt csak Ő gondolja...nem így van.
2013. dec. 5. 00:28
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Vesz jeleket, de nem tudja, nem meri eldönteni, hogy melyik valós és melyik hamis jel. Tehát ha akarsz tőle valamit, menj oda és mondd meg neki. Tisztán, egyszerűen. Ha nem érti mondd el neki még háromszor. Ilyen egyszerű.
2013. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van, aki tudatosan ignorálja az ilyen "jeleket", abból a meggyőződésből, hogy ha valaki szeretne valamit, akkor nyissa ki a száját és beszéljen.
2013. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!