Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy férfi annyira zavarban...

Ha egy férfi annyira zavarban van, hogy az általa tetsző nőnek zavarában hátad fordít, és úgy tesz, mintha nem venné észre, amikor az közeledik. Mit vár? Hogy a nő oda fog menni?

Figyelt kérdés
Tetszenek egymásnak...

2013. dec. 5. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mittudomén
2013. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen semmit nem vár!
2013. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen balfácán.
2013. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen az én vagyok.
2013. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
akkor írj magadról kedves utolsó..mi a fenéért viselkedsz így? :)
2013. dec. 5. 16:51
 6/14 anonim ***** válasza:

sajnos sokaknál ez megy, főleg az olyanoknál akik picit szerényebbek és nincs elég tapasztalatuk. Nos én ritkán merek odamenni a lányokhoz, csak akkor merek odamenni ha már ittam egy keveset az bátorságot ad de tudom hogy azt nem nagyon kéne.

Persze volt amikor simán odamertem mennie egy nagyon csinos lányhoz. Bár legtöbbször mindegyikkel a neten ismerkedtem meg és úgy már könnyebb volt odamenni de ha egy idegenhez kellene akkor sokszor én is inkább megfutamodok. Picit szégyellem de ez van nem tudok mit csinálni :S Érdekes munkahelyemen sok diáklány fordul meg nálam 2-3 évvel fiatalabbak és elég sok tetszik közülük de velük nincs ilyen baj igaz többnyire ők jönnek oda hozzám egy bizonyos dolog miatt akkor én is magabiztosabb vagyok meg határozott és akkor nem arra gondolok hogy most tetszik-e nekem vagy nem. Volt egy kis csaj akibe totál bele voltam zúgva bár igaz volt azalatt barátnőm akivel épp a szakítás szélén álltunk tehát már gondoltam lépek egy másik kapcsolatba, de akkor sem ment. Pedig a lány kedvesen rám mosolygott sokszor csak úgy odajött beszélgetni, az nekem jól esett mert kedves volt, bár akkor nem tehettem meg hogy én megyek oda hozzájuk csak mert még az első munkanapomon közölték hogy ha csajozni akarok azt kizárólag munkaidőn kívül tegyem meg, ha ők jönnek oda az más de én ne menjek oda, jó oké teljesen jogos volt. Csak amikor véget ért a munkaidőm akkor egyszerűen fostam odamenni a lányokhoz meg akkor inkább siettem haza mert ment a buszom is, meg késő is volt nekem mellette volt másik munkahelyem is, sokszor oda siettem.

Nemrég megismertem egy helyes lányt, nem csúnya bár neki is vannak gondjai, de a lényeg a lényeg hogy egy baráti társaságban ismertem meg ahol odajött hozzám mert látta hogy én egyedül vagyok és lekezdtünk ismerkedni, én nem mertem lépni mert józan voltam egyrészt, másrészt meg én úgy nem vettem őt észre igazán, mivel egy bombázó volt biztos voltam benne hogy van pasija csak nem tudott eljönni de a csaj kedves volt velem, igaz csak barátok lettünk. De ő felnyitotta a szemem hogy az önbizalmammal van baj, és azért nem merek én lépni.

A tanácsára elkezdtem kondizni hogy leadjam a súlyfelesleget ami rajtam van, eljártam más társaságokba, akkor picit javult a dolog már nyitottabb lettem, de amikor lett volna rá egy nagyon jó alkalom hogy odamenjek beszélni meg csinos lánnyal akivel szemeztünk és látszólag bejöttem neki egyszerűen pánikrohamot kaptam és kiszaladtam a helyiségből. Azóta én is javítok a dolgon még, igyekszem minél több különböző emberrel beszélni hogy szokjam a dolgokat egy nálam 10 évvel idősebb kolléganőm is sokat segít mindenben. Tehát van támogatásom úgyhogy lassan már kezdem összeszedni magam hogy bejöjjön a dolog, de egyszerűen nem merem ez a baj, és ezt akarom leküzdeni.

2013. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a seggére csapj. Próbáld ki, biztosan megtöri a jeget!
2013. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó, hogy ilyen hosszasan leírtad nekem a problémád, és segítesz belelátni egy kicsit a sérült lelkű férfiak világába. De azt szeretném neked mondani, hogy minél jobban kerülöd a félelmeid, annál jobban elhatalmasodnak, úgyhogy menj bele a félelmedbe, és törd szét, mintha egy rossz tükör lenne. Minél többször belemész, annál apróbb szilánkokká törnek azok a tükördarabok. Mindig jobb egy csatában veszíteni, mint megfutamodni, és kétségek között élni..hogy mi lett volna ha...


Ha egy nő csúnyán felültet, az pedig őt minősíti..túl kell lépni rajta, és kész! Ami nem öl meg az erősít! Ezt ne feledd!!

2013. dec. 5. 17:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Én például semmit sem várok tőle.

Bár ha tudnám hogy tetszem egy nőnek, megpróbálnám összeszedni magam, és barátkozni vele.

Én sajna félénk vagyok, ráadásul egypár csalódás is ért kölyök koromban. Ezért nem is keresem a nők társaságát, főleg ha eszre veszem, hogy engem figyel. Ha szimpatikus is a lány, inkább nem törődök vele, próbálom elterelni a figyelmem.

23f

2013. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hihetetlen számomra, hogy ennyien vagytok ,akik félnek a nőktől! hihetetlen..az a baj, hogy ők is szenvednek miattatok. Én rengeteget sírtam emiatt a férfi miatt, pedig tudom, hogy csak félelmei miatt nem közeledik hozzám. Én már adtam neki sok lehetőséget, én is bizonytalan típus vagyok..és nem tudom most mi van.. TALÁN ha rávetném magam, csak akkor hinné el, hogy tetszik nekem nagyon???
2013. dec. 5. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!