Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hátrány egy randin, ha a pasi...

Hátrány egy randin, ha a pasi alacsonyabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy lányt leszólítani, a buszon láttam meg nemrég, csak az a gond h kicsit magasabb nálam. Ő kb. 178 lehet, én 173 körül. Voltak már apróbb szemezgetések, de a magasság különbség miatt kicsit tartok az egésztől.

A nők mennyire tolerálják azt, ha ők a magasabbak? Vagy van akinek ez a szituáció esetleg bejön?



2013. dec. 5. 20:03
 1/8 supra01 ***** válasza:
NEM HÁTRÁNY!!!!!
2013. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hazugság ordítás hatására sem válik igazsággá.
2013. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hát nincs mit vesztened,próbáld ki,de azért ne akarj felvágni a magasságoddal,mert nem fogja érteni a poént:D

Amúgy meg inkább azon gondolkodj ha minden összejön és ti is összejöttök akkor téged nem fog-e ez zavarni!

Remélem segítettem :)

2013. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén: mit veszthetsz, ha leszólítod, és nem jön össze? Egy próbát megér. Egyébként tapasztalataim szerint a nők inkább azt szeretik, ha ők az alacsonyabbak, de nem lehet általánosítani.
2013. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
173 centisen még az alacsony lányoknál sincs sok esélyed, a magasabbaknál meg gyakorlatilag nulla.
2013. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Egy próbát megér :)


"173 centisen még az alacsony lányoknál sincs sok esélyed, a magasabbaknál meg gyakorlatilag nulla."


A velem egymagas, vagy alacsonyabb csajokkal eddig nem volt gondom, mindig elértem amit szerettem volna, úgyhogy ezt a kijelentésed gondold át mégegyszer...

2013. dec. 5. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Hátrány, ezen nincs mit szépíteni.

De nem kizáró ok és ez a lényeg. A párom a 160 centijével le tudott venni a lábamról, pedig előtte állítottam, hogy nekem csak a magas pasik... aztán bumm, én 164, és kezdem élvezni, hogy sose fáj a lábam, mert sose hordok magas sarkút :D

2013. dec. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szólítsd le, személyiségtől függ, hogy, hogy fog reagálni, bár azért saját példámból tudom, hogy nálam alacsonyabb pasival nem állnék le
2013. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!