Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17 éves lány vagyok, és...

17 éves lány vagyok, és sohasem csókolóztam?

Figyelt kérdés
sajnos nincs önbizalmam meg csendes vagyok, de ettől függetlenül már voltam sok buliba és vannak barátaim...szval nem az az otthon ülős csendes lány vagyok...ciki vagy nem ciki, de a bulikban mindig sokat iszok (persze nem annyira hogy hányjak) amitől sokkal többet beszélek mint józanon...és így se kellek soha senkinek :( nagyon cikinek érzem, hogy ennyi idős vagyok és ennek ellenére még nem csókolóztam...kapcsolatom se volt még...annyira félek, hogy örökre egyedül maradok, pedig annyira szeretnék már valakit szeretni...de már a helyzetemben már annak is örülnék ha vki aki nem a pasim lesmárolna...de senki soha...mi lehet a baj?? tudom, hogy nyitottabnak kéne lennem, de amikor jobban megnyílok akkor se kellek senkinek..:(
2013. dec. 7. 16:16
1 2
 11/18 anonim válasza:

nincs veled semmi baj:) legyél türelmes az a fontos, a szerelem szerencsekereke forgandó:) van aki ekkor, van aki akkor csókolózik először, ne legyél türelmetlen, mert csak rosszabb lesz

nekem sincs önbizalmam és csendes is vagyok mégis összejött

nyilván neked kellemetlen, de az igazi barátaid nem fognak cikinek tartani ezért..

nem szabad feladni és folyton azon agyalni, h mikor jön már valaki.. mikor még nem volt senkim nekem is folyton ilyenek jártak a fejembe.. ( soha senki nem fog szeretni, szűzként halok meg, soha nem fogok csókolózni, egyedül halok meg egy csomó macskával, majd unalmamban kötögetek stb.. )

de aztán meg mégis egymásra találtunk a barátommal.. és már régen is ismertem és nem gondoltam volna, hogy egyszer összejövünk és mégis:) nehéz tudom, nekem is az volt, de várj türelemmel jönni fog az a fiú :)

nyilván van hobbid, jársz suliba, kell tanulnod, esetleg sportolsz valamit, foglalkozz azzal

persze attól még próbálj ismerkedni neten is akár vagy bárhol, és a remény ne haljon meg:)

talán egyszerűen csak még nem jött el az ideje.. ha tényleg meg van írva egy nagykönyvben, hogy mi hogyan lesz..

de egyszer így is úgy is fogsz csókolózni és lesz barátod csak győzd kivárni:)

2013. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

jaah és azt kifelejtettem, hogy engem pont azért szemelt ki a barátom mert csendes kis visszahúzódó voltam

lehetsz beszédesebb de maradj önmagad

2013. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11. válaszoló köszönöm a biztatást, amit leírtál, hogy mit gondoltál mikor nem volt még barátod na én is ugyan ezt gondolom most :/ :) hát remélem rám is fel figyel vki minnél hamarabb! :D

am Érden lakok

2013. dec. 7. 16:46
 14/18 anonim ***** válasza:
egyébként te is rámászhatsz ám a srácokra részegen...
2013. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
tudom! azért annyira nem oldódok fel, hogy rámászak..mert ugye félénk vagyok és az még részegen is meg van bennem sajnos :/
2013. dec. 8. 06:08
 16/18 anonim ***** válasza:
rajtam gyakorolhatsz ha akarsz :D
2013. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a lehetőséget ;)
2013. dec. 8. 15:42
 18/18 kendrazoltan ***** válasza:
Hááát mi folyik itt Gyöngyö....khmmm.....ÉÉÉÉéérden?
2013. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!