Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedjek vele?

Megismerkedjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem, de van barátnője már egy fél éve. Egy közösségi oldalon bejelöltem,ő vissza is jelölt. Azóta,ha találkozunk mindig mosolyog és köszön. Egy-két ismerősöm ismer,és azt mondják,hogy nagyon rendes srác. A barátaim azt mondják,hogy ezen a közösségi oldalon írjak neki,ismerkedjek meg,barátkozzak össze vele.Nem szeretnék így írogatni neki,hogy van kapcsolata, a barátnője biztos rossz néven venné. Én úgy terveztem,hogy akkor felveszem vele a kapcsolatot,ha szakít a barátnőjével,viszont megvan az esély rá,hogy az még sokára lesz és addig elmegy az iskolából (mivel most 12.-es). Szerintetek mit tegyek?
2013. dec. 7. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit,inkább keress magadnak szabad prédát.
2013. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem miért nem jelöl be senki?
2013. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is rosszul érzem magam emiatt,hogy pont őt "találtam meg"
2013. dec. 7. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!