Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek pozitív vagy...

Szerintetek pozitív vagy negatív, ha egy srác művészi hajlamokkal rendelkezik?

Figyelt kérdés
A 20-as évei elején járó srác vagyok, és viszonylag nagy művészi hajlamokkal rendelkezem, többek között gitározok, énekelek, írok, és fotózni is szoktam. Elég sokan tehetségesnek tartanak, ugyanakkor azt látom, hogy ez eléggé megosztja az embereket. Vagy nagyon kedvelik amit csinálok, vagy furcsának tartják. Szerintetek ez előny vagy inkább hátrány? :) Kis kiegészítésként zenében főként a rock/pop-punk és akusztikus műfajokat kedvelem. Ha pedig vki a külsőmről érdeklődne, az átlagos, öltözködésben pedig főleg divatos ruhákat hordok, de igyekszem egyediségre törekedni. Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)

2013. dec. 8. 00:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló: A gitározást és az írást elég komolyan űzöm, az éneklést közepesen komolyan. Járok énektanárhoz, de nem vagyok profi. :) Egyébként leginkább az írásaim szokták megosztani az embereket, mert szeretek kényes társadalmi kérdéseket vagy elvontabb dolgokat választani témaként. Viszont így is jóval több pozitív kritikát kapok, mint negatívat. :) A hozzáállásom pedig hasonló, mint a tiéd. :)
2013. dec. 8. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!