Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy nem is a nők...

Lehet, hogy nem is a nők bunkók, csak egyes férfiak nem bírják elviselni a kudarcot?

Figyelt kérdés

Ez az egyik itteni kérdésre érkezett válaszként:


"Ha finoman közlöd vele hogy nem jön be az majdnem ugyanaz mintha durván közölnéd, hiszen a végeredménye ugyanaz lesz, nem kap p*uncit. Vagyis a visszautasítás ugyanúgy megtörtént."


Ezek szerint, ha valakivel kedvesen, őszintén közlik, hogy nem szeretnének vele ismerkedni, az is úgy fog lecsapódni, mintha egy flegma p*csa lenne az illető, csak mert nem szeretne BÁRKIVEL leállni. Tehát tuljadnonképpen tök mindegy, hogy kedvesen vagy bunkón történik a visszautasítás, a srác ezt ígyis-úgyis sértőként fogja fel. Ne mondjátok, hogy a nők hibája, hogy egyeseknek ilyen a felfogása...


2013. dec. 8. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Helytálló állítás, ezt férfiként mondom.
2013. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket írsz.Persze vannak olyan barmok akik felháborodnak,hogy elutasítják őket.De ők selejt idióták!

Tessék normálisan elutasítani azokat akik normálisan közelednek!

Mert sokszor a jó embereken csattan az ostor.Néhány barom miatt!

2013. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Igazából így is megfogalmazhatod, igen. Rengeteg csinos lánnyal beszélgettem már a témáról, és lehidalok, miket mesélnek:D
2013. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Utasítottak téged már el olyan dologban amit szerettél volna bármikor, bárhogyan? Akkor tudnád, hogy csak kevesen tudnak jól elutasítani és a kedves/durva nem igazán számít. Mintha te szeretnél egy szeleltet a tortából, sorba is állsz de amikor odaérsz akkor nem lenne mindegy, hogy kedvesen mondanák, hogy te nem kapsz vagy durván, miközben az utánajövőnek mosolyogva adnának?

Az elutasítás szar és mindegy, hogy egy tányér szart díszítéssel tálalnak eléd vagy nem. De attól még legyetek kedvesek, nincs értelme bunkónak lenni.

2013. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az itteni hozzászólók jó része azt se tudja mit ir, nem ugyanolyan érzés ez a kettő elutasitás, sokkal jobban fáj ha durván utasitanak vissza, és van hogy a nő elég illetlenül közli a helyzetet, és ezért én is rosszul szoktam érezni magamat, és van hogy a pasi mikor elutasitják minden nőt elhord egy utolsó útonállónak...
2013. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Akció reakció: ha valami szerencsétlen próbálkozik és nem veszi le a jelekből, hogy nem kívánatos személy, pedig a jelek olyan nyilvánvalóak, hogy egy agyhalott gibbon is érzékelné, akkor ne csodálkozzon egyik se azon, ha kosár helyett egy komplett konténert kap. A testbeszédből le lehet szűrni, hogy tetszel-é az illetőnek, vagy sem, ez mindkét nemre vonatkozik, aki erre képtelen, az megérdemli az előbb említett hulladéktároló egységet egyenest a hülye feje tetejére.
2013. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A másodiknak teljesen igazat adok. Értelmes közeledésre értelmes visszautasítást kell adni. Ha meg a gyerek magára veszi, akkor bumm.

Bunkókat nyugodtan utasítsátok el bunkón kedves hölgyek. Gyűlölöm a nagyképű faszokat, akik azt hiszik minden nőt megkapnak. Aztán meg a szebbnél-szebb lányokat dobálják el hetente, egy másikért.


23f

2013. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell próbálkozni és nincs gond.
2013. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Akkor írok egy példát:

1. eset

Próbálkozom egy lánynál, udvariasan, megadva neki azt a tiszteletet, ami egy hölgynek kijár. Erre ő szintén udvariasan visszautasít, ez így teljesen korrekt persze nem esik jól, de mind a ketten tiszteltük a másikat, mint EMBERT. Ha így utasítják vissza az embert, az kevésbé fáj, az ember önbecsülése sem sérül túlságosan, és normális férfi az ilyen hölgyre nem mond semmi rosszat.


2. eset

Hasonló módon, udvariasan megszólítom a hölgyet, nem molesztálom, nem fogdosom, csak felteszek neki egy udvarias kérdést. Erre ő nem udvariasan válaszol, hanem úgy beszél velem, mintha nem is ember volnék, hanem valami kutya, vagy mintha bűnöző, vagy nem is tudom mi lennék... Nem vesz emberszámba, és azt a tiszteletet sem adja meg, ami minden embernek jár. Sőt lehet, hogy valami gúnyos megjegyzést is tesz, amikor én semmit sem ártottam neki, azt leszámítva, hogy fél percet raboltam az idejét.

Az ilyen visszautasítás nagyon fáj, mert visszaélnek a hölgyek a helyzetükkel, belerúgnak az emberbe, és beletiporják az önbecsülését a férfinak a sárba.

NA a normális férfi az ilyen nőt fogja le bunkó pi..ázni.


Valamelyik kedves válaszoló írta, hogy figyeljük a jeleket... Hát nem tudom, hogy a hölgy mennyire egyértelmű jeleket ad, de férfiként azt kell, hogy mondjam, a jeleitek gyakran kétértelműek, nehéz őket észrevenni, sok nő esetében hiányoznak, valamint a férfiak alapból kevésbé fogékonyak a nonverbális kommunikációra. Tehát ha valaki félreérti a jeleidet, de udvariasan közeledik, és te bunkó és arrogáns vagy vele, akkor jogosan leszel elmondva mindennek, mert rászolgáltál. És itt most nem arról beszélek, amikor az izomtibi a hatodik nemet is igennek veszi, hanem amikor valaki megadja neked a tiszteletet és úgy vagy vele bunkó, csak azért, mert szerencsétlen benézte a csodás női jeleket, ami egyébként nem nehéz pláne mondjuk egy zsúfolt helyen, ahol a franc tudja megállapítani, hogy egy kacér pillantás, nekem szólt e, vagy a srácnak mögöttem, vagy a hölgy szimplán annyira be van már nyomva, hogy azt sem tudja kire vigyorog.

2013. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyilván vannak olyan nők is, akik kissé bunkók, de én speciel még soha nem hallottam ( például, ha barátnőimmel voltam buliba), hogy bárki úgy küldött volna el egy srácot, hogy "Menj a p*csába, rondaság", márpedig az itteni pasik folyton azért sírnak, mert állítólag ilyeneket mondanak nekik azok a gonosz lányok.


Nem tudom, nálam bárki próbálkozott be normálisan, egy kedves mosoly keretében közöltem, hogy köszi, de nem szeretnék ismerkedni, és aztán még én hallottam vissza, hogy milyen ribi vagyok, mert nem kellett nekem. De írásban dettó ugyanez, rám ír valam tökismeretlen ember facebookon, én normálisan visszaírom, hogy nem ismerkedem interneten, erre elkezd osztani, hogy gondolhatta volna, mert minden nő ilyen, nem is várt többet... lol.


Persze, nem mindegyik ilyen, vannak akik ugyanolyan normálisan elfogadják és tovább lépnek. A lényeg az, hogy én is elég sokszor tapasztalom azt, hogy hiába mondod el tök normálisan, hiába vagy kedves az illetővel, olyan szinten hülye, hogy úgyis bunkóként fog elkönyvelni.

2013. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!