Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek a buliban...

Mi a véleményetek a buliban barátnő szerzésről? Hogyan tudom kiszűrni, azt hogy egy ribi a csaj, vagy normális?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
mondjuk leülsz vele beszélgetni és komminikálni megismerni???
2013. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Oké,de azt nem fogja elmondani,hogy ribi

vagyok nem kellesz pasinak.

2013. dec. 10. 18:30
 3/9 Zakathol ***** válasza:

Én az előző barátnőmmel egy buliban jöttem össze, 8 évig voltunk utána együtt.

Úgy szűrtem ki, hogy buli után megbeszéltünk egy találkozót, beültünk egy kávéra/teára, és beszélgettünk egész délután. A többi jött magától.

2013. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha azt nézed, hogy a lányok nem azért mennek buliba, hogy normális fiúval tartós kapcsolatot keressenek, hanem vagy hogy jól érezzék magukat egy társaságban, vagy 1 éjszakás kalandokkal éljék ki magukat, semmiképp sem éri meg... szerintem
2013. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom,amikor buliban ismerkedtünk meg,csak nem tudom,hogy velem van-e a baj,mert kifogytam a mondandómból,ez szerintetek miért van?(majdnem besültem a csaj előtt)

2013. dec. 10. 18:37
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
meta- és egyéb kommunikáció
2013. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Spongya Bob Kocka ***** válasza:
Egyszerű kiszűrni... a ribik általában télen is mini szoknyát viselnek, feltűnően ki van mindenük és könnyen leitathatóak, ha már ittak egy picit könnyen leveszi a ruháit is nyílt helyen. Ha ez nem kell Neked, ezeket kerüld el. Az, hogy normális-e egy lány azt meg előttem leírták.
2013. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy normális lány eleve nem ismerkedik idegen fiúkkal egy buliban. Mondjuk attól függ milyen a buli, a társaság...
2013. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ez nem hinném, hogy általános szabály, de nálam úgy van, hogy akikkel táncolok, iszogatunk, ilyesmi, azoktól nem akarok semmit, a későbbiekben max haverként tudnám kezelni...akinek meg lenne esélye, azzal egy buliban egész biztosan nem fogok kavarni semilyen szinten se, max ha elvonulunk valahova beszélgetni, akkor ennyi fér bele, és utána később alakulhat valami, más közegben.
2013. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!