Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről kezdjek el beszélni egy...

Miről kezdjek el beszélni egy fiúval interneten? Egy kezdés mindig nehéz, értelmes válaszokat kérlek

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk, hogy a csirkének melyik részét szereti jobban a mellét vagy a combját.
2013. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én fiúként örülök,ha egy lány kezdeményez nálam, miindegy milyen témáról, csak lássam, hogy nyitott legyen bármilyen témára és legyen humora meg az sem árt, ha huncut, perverz, pimasz. Az ilyen lányokat szeretem. :D
2013. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zene :) szerintem erről az emberek többsége tud beszélni... :) küldj egy linket a kedvenc zenédről, ha épp ő is szereti, akkor nyert ügyed van ;)
2013. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mcgalagony17 ***** válasza:

Mi a hobbija, mit tanul vagy dolgozik, milyen zenét szeret... az a legjobb társalgás szerintem, ahol elindul egy spontán irányba a dolog, és nem ragadtok le a sablon-kérdéseknél :)Ha már az elején meg bírtok nyílni egymásnak. Interneten ez amúgy se nehéz :)


21 N

2015. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!