Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi legyen és hogyan?

Pegazus900 kérdése:

Mi legyen és hogyan?

Figyelt kérdés

Most külföldön élek, tanulok és nincsenek még barátaim.

Ezt a körülöttem lévők is észre vették így próbálnak barátkozni csak már 2 éve hogy semmi így nagyon be gubózódtam és mivel itt ugye más nyelven beszélek így nagy az esély hogy néha nem értem meg őket néha igen vagy ők engem eléggé halkan beszélek...

Hogy legyen mert 1 ember közülük ajánlotta fel hogy menjek oda pont nem jön holnap.Akkor csak menjek oda köszönjek azt ennyi, mert nem akarom most azt hogy mondta menjek beszélni azt szart se csinálok...



2013. dec. 11. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
menj oda hozzájuk nyugodtan, akkor is ha nem mindent értesz, az még vicces is ha mutogattok egymásnak, ne aggódj, legyél laza, ha önmagadat adod akkor szeretni fognak ez biztos ! 18/L
2014. jan. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!