Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mi lehet annak az oka,...

Fiúk, mi lehet annak az oka, hogy hónapokig lelkesedtek egy lányért, majd egyik napról a másikra hirtelen nem keresitek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 19:45
 1/7 Tarnolf ***** válasza:

Például, ha sose kérdez semmit, nem érdeklődik rólam, csakis ő és ő és ő.


Vagy, ha már élőben kezdeményeztem, dumálgatunk, aztán neten csak én írok. Na akkor elmegy minden életkedvem, úgy érzem, biztos bosszantom vagy valami és inkább nem "zaklatom" tovább.


De ez csak én vagyok, van olyan srác aki szeret váltogatni.

2013. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor, ha állandóan közömbös és semmi nem érdekli velem kapcsolatban, soha nem kérdez vissza.
2013. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az okát te magad is megválaszoltad a kérdésedben! " hónapig lelkesedik egy lányért" éppen ez az...csak a fiú lelkesedik, csak a fiú akarja, csak a fiúnak fontos, csak a fiú reménykedik, csak a fiú törekszik arra, hogy közelebb kerüljenek egymáshoz a lánnyal...a lány semmit nem akar!

Akkor pedig keresni kell egy olyan lányt aki igen és kölcsönösen lelkesednek hónapokig egymásért nem csak a fiú magában lelkesedik és vár a nagy semmire!

2013. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennek két különböző esetben két oka lehet:


Első estet: a srác rendes ok: egy másik lány aki veszi valamibe


Második: a srác egy bal**sz és csak dugni akar, ok: nem vagy eléggé nagy rib**c


F/15

2013. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van olyan is hogy elmúltak az érzelmek.


Vagy a csaj túl sokat húzta a dolgot.

Talált egy olyat aki eltudja fogadni hogy a férfinak szexre is szüksége van nem csak csókolózásra.


És ez nem rossz vagy nem jó. 1xrűen ez van! Aki ezt nem hajlandó tudomásul venni az ne csodálkozzon...

2013. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én #3-al értek egyet. Nem fogok egyoldalúan udvarolgatni SENKINEK. Ha látom, hogy tesz rá magasból, hogy mit érzek és nem érdeklem, akkor nem fogok vele többé foglalkozni.
2013. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na igen ha hónapokig csak lelkesedés van és semmi más akkor én is más vizekre evezek...
2013. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!