Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 164 cm magas vagyok srácként,...

164 cm magas vagyok srácként, sok negatív, de sok pozitív dolgokat olvastam itt, ezért feltenném én is a kérdést, persze a célközönség nem a 170-180 centis lányok. Lányok mennyire zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés
Ha esetleg még tudni akartok valamit, majd leírom. 24 vagyok.

2013. dec. 12. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Üdv Mester! :)


Ne aggódj a magasságod miatt. Én mozgássérült vagyok, alig tudok járni, mégis megy az ismerkedés :) Először aggódtam, hogy emiatt nem lesz soha barátnőm, kapcsolatom... most meg legtöbbször választhatok, és azon aggódom, hogy a másik lánynak hogyan mondjam meg finoman, hogy nem ő tetszik nekem...


Úgyhogy csak nyugi, add önmagad, ne legyél feszült, lazíts és menni fog. Ha görcsölsz a dolgon akkor valószínű nem fog menni.

2013. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pár évvel ezelőtt volt barátnőm, azelőtt meg több is, de most 2 éve nem sikerül ismerkedni, úgy érzem én vagyok a legkisebb férfi a világon. De megfogadom a tanácsodat Mester :) Köszönöm szépen.
2013. dec. 12. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!