Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha mára már...

Mit tegyek, ha mára már teljesen elment a hitem és úgy érzem én egyáltalán nem kellenék úgysem egy lánynak sem, akármelyiknél is próbálkoznék?

Figyelt kérdés
Sajnos soká kezdtem el csajozni úgymond, nem rég lett vége annak, hogy már nem tudok leszólítani idegen lányokat, egyszerűen amit tapasztaltam a két évi próbálkozások alatt, eléggé elvette a hitem, hogy van lány, akinek bejön az én külsőm. Szinte biztos vagyok benne, hogy ronda vagyok és már nem hiszem, hogy van lány, aki el tudna ilyen arcszerkezeti adottságokkal és hát sajnos nagyon alacsony magassággal fogadni engem. Másrészt, meg nem is találok olyan lányt, aki igazán meg fogna, mert az egy dolog, hogy külsőr sok lány tetszik, de személyiségre egyik sem fog meg, valahogy úgy érzem nincs is párom, nem csak az a baj,hogy ronda vagyok, hanem a jellemre megfelelő lányt sem találom vagy, ha mégis,akkor már tuti foglalt, ahogy eddig tapasztaltam.

2013. dec. 12. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Itasd le.
2013. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? És milyen lenne a "tökéletes" lány?
2013. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lesz egy nyugodt, békés életed.
2013. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!