Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Hogyan ismerkedhetnék meg ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy fiú, akinek az osztálytársával jóban vagyok és sokszor mondta, hogy majd megmutat a fiúnak (távolról ha ketten látnak), hogy mit gondol rólam,stb., de nekem nem tűnik túl jónak az ötlet mert lehet, hogy tetszenék neki külsőre, de azzal még semmit nem érek mert ettől még lehet, hogy nem jönne oda beszélgetni.

Sajnos nem vagyok olyan bátor, hogy megállítsam a fiút és csak úgy "véletlenül" elkezdjek vele haverkodni meg beszélgetni és a közös fiúismerősünk nagyon sokat szívat vele, hogy bejön nekem az osztálytársa így nem tartom jó ötletnek azt se hogy odamenjek amikor ketten beszélgetnek és így közös társaság alapján ismerjem meg.

Lenne valami jó és lehetőleg bevált ötletetek amivel meg tudnék ismerkedni vele?:)


2013. dec. 12. 15:53
 1/6 A kérdező kommentje:

Kimaradt pár dolog, szóval a mondat úgy teljes, hogy

"...de azzal még semmit nem érek mert ettől még lehet, hogy nem jönne oda beszélgetni én pedig úgy gondolom, hogy a belsőmmel meg tudnám esetleg fogni, mert nagyon könnyen barátkozom szerencsére és hamar megszeretnek az emberek."

és még egy kis kimaradás volt

"...a közös fiúismerősünk nagyon sokat szívat vele, hogy bejön nekem az osztálytársa így nem tartom jó ötletnek azt se hogy odamenjek amikor ketten beszélgetnek, mert félek, hogy rákezdene az ismerősöm, hogy "na akkor beszélj XY ha tetszik neked XY"..stb és így közös társaság alapján ismerjem meg. "

2013. dec. 12. 16:03
 2/6 Generalis ***** válasza:
Sajnos ez a helyzet felejtős :(
2013. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Generalis ***** válasza:

63% hogy annak a pasinak van csaja 17% hogy szerelmes beléd és kíváncsi rád(mert akkor oda menne hozzád) 20% hogy sz.rik a fejedre .

Várj pár hónapot és lessz pasid !

2013. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Generalis ***** válasza:
Írsz kort akkor pontosab értéket kapsz irj privibe !
2013. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője és 17 éves, nem is volt még neki mert mostanában kezdett el megkomolyodni..ELVILEG.:)
2013. dec. 12. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:
te viszont még nem komolyodtál meg
2014. jan. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!