Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azért nem akar ismerkedni...

Azért nem akar ismerkedni velem senki mert túl csinos vagyok? 19/L

Figyelt kérdés

Tényleg szép vagyok nem akarok szerénykedni, de semmi előnyöm nem származott eddig belőle. Szórakozóhelyeken mindig csak bámulnak és ha valaki oda is jön akkor mindig csak a barátnőimmel beszélnek rám sem mernek nézni.

Én is elég félénk vagyok és nem kezdem el leszólítani a pasikat akik tetszenek. Még soha nem volt kapcsolatom, senki nem akar megismerni mert vagy azt hiszik h csak egy buta barbie vagyok, vagy azt, hogy nem lenne esélyük...

Mit csináljak?



2013. dec. 12. 23:05
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet!
2013. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél?
2013. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
46%
6 évvel vagyok idősebb nálad, már odamernék menni hozzád elhívni valahova, DE a saját korosztályod egy picit besz@ri még :D
2013. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
Akkor ne legyél buta.
2013. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
68%
Elég hihető... Vedd észre a lábad alatt most is éppen a porban fetrengő egyszerű halandó férfiakat és próbálj velük beszélgetni. Ne csak az Olümposzi magasságokban lévő elérhetetlen félistenektől legyen nedves a bugyid.
2013. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:
küldj képet
2013. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, aztán meglátjuk.
2013. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
78%
A ket pasi meg egy kicsibe volt egy resz amelyben volt egy ilyen elmelet, hogy a dogos csajok mindig maganyosak mert senki nem meri leszolitani oket. Nos latom ez tenyleg igaz
2013. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:

Hány privát üzenetet kaptál eddig? :D

Helyes/19/F

2013. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
Erre nagyon kíváncsi lennék. Még sosem hallottam ilyet. Mondanám, hogy beszélgessünk. Nem ismerkedés, hanem pusztán kíváncsiságtól vezérelve. De sajnos van egy tippem, hogy csak egy 30-as éveiben járó unatkozó troll írta ki a kérdést.
2013. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!