Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltak arról, ha egy...

Mit gondoltak arról, ha egy férfi egy fiatalabb nővel van együtt? Lehet szerelem? Mi lenne a különbség, ha idősebb nővel lenne?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit, aki 24 éves, eddig idősebb nőkkel volt dolga. 18 éves vagyok, azt állította, hogy eddig még nem volt része ilyen jó beszélgetésnek velem, pedig előítéletei vannak a fiatalabb korcsoportról.

Lehet ebből bármi is?

Ha egész életében azt gondolta, hogy az idősebbeknél kell keresnie az igazit,akkor most ezt a sors akarta?

Vagy erre nem is gondolhatott, hogy valakit talál,aki fiatalabb nála? Tudom, túl filózom, csak nem értem, hogy beskatulyázta magának azt, hogy na akkor én most 25-ön alul nem adok?!


2013. dec. 13. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Férfiként azt gondolom, hogy ez a normális.


Gondolom barátod korábban kispénzű egyetemista volt, akit a legjobb csajok nem vettek számításba, kompromisszumként keresett alacsonyabb társadalmi osztályba tartozó dolgozó nőket (pl. csinos 30 körüli bolti eladó).

Most meg már van viszonylag jó munkahelye, ezért versenyképes lett.

2013. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!