Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon tetszek neki?

Vajon tetszek neki?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba, egy suliba járunk, ő egy évvel idősebb nálam. Mostanában sokat beszélgetünk és ilyenkor mindig mosolyog és a szemembe néz, ha a folyosón találkozúnk mindig köszön és a szemembe néz :)) Volt egy iskolai program amire ő is jött és örült, hogy én is megyek és a programon nagyon jót beszélgettünk és egyszer amikor felnéztem, akkor láttam, hogy engem néz és egymásra mosolyogtunk. Lett volna egy program, amin ő pont oda jött volna, ahova én, pedig kor alapján nem is jöhetett volna és azt mondta, hogy remélte, hogy én is megyek.. (erre a programra végül nem tudtam elmenni :(( ) Kicsit több mint egy hete fel is hívott, pedig nem adtuk meg egymásnak a számunkat, mint késöbb kiderült a barátnőm, adta megneki aszámom és azt mondta, hogy jól esne nekem, ha felhívna ( agyrázkódással voltam otthon). Fel is hívott, jót beszélgettünk és legalább háromszor jobbulást kivánt :)

Vajon tetszek neki, lehet ebből valami?

Bocsi, ha hosszúra sikerült, csak eléggé félénk vagyok és van egy jó adag önbizalom hiányom, mivel nem vagyok épp nádszál, de dolgozom az ügyön..

Előre is nagyon köszi a válaszokat 15L



2013. dec. 14. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elképzelhető :))
2013. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan romcsi :))))
2013. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!