Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit gondoltok azokról a...

Fiúk! Mit gondoltok azokról a lányokról akik vagdossák magukat?

Figyelt kérdés
Járnátok egy olyan lánnyal? Vagy ha csak barátok lennétek zavarna ha ő vagdosná magát? akkor nem barátkoznátok vele?

2013. dec. 14. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
az attól függ.. ha komoly gondja van akkor segítenék neki ha csak divatból karcolgatja magát akkor nem igazán érdekelne.
2013. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Azt, hogy szakértő segítségére szorul, nem az én párkapcsolatomra.
2013. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
butaság
2013. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ.Ha a földhöz vagdossa magát nyilvánosan az elég kínos.
2013. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Elbeszélgetnék vele. Járásról addig szó se lehet, amíg abba nem hagyja.
2013. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Barátkoznék, de ez a vagdosás elég aggasztó. Miért csinál ilyet? Megpróbálnék segíteni valahogy.
2013. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már ilyen, ki tudja mire jut az ember a mélyponton. Megmondtam neki, hogy ha nem hagyja abba akkor én is vágom magam. Egyik nap megláttam egy új vágást rajta úgyhogy mikor este megittunk 1-1sört akkor széttörtem az üveget és én is megvágtam magam 1darabbal, azután nem csinálta. Nem szokványos módon, de erről leszoktattam és utána már a hangulata is szép lassan javult.
2013. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én régen vagdostam magam,úgy 1 éve volt kb..Most nyáron találkoztam egy fiúval,aki az évfolyamtársam.Megkérdeztem,hogy milyen embereket utál a legjobban.Semmilyen rávezetésképp rögtön azt mondta,hogy az olyan lányok,akik vagdossák magukat.Persze ekkor mit sem sejtett,hogy én régen vagdostam magam..
2013. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
Kellenek a francnak az ilyen elmebeteg libák.
2013. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%

Kizárólag mentálisan egészséges emberekkel ismerkedem, nők és férfiak körében egyaránt.

Az ilyen pszichiátriai eseteket meg legszívesebben felrúgom, mint a bolondgombát. Hulljon a férgese!

2013. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!