Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy közelítsek egy lányhoz...

Hogy közelítsek egy lányhoz tánc közben, a táncparketten, tánctéren?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy kerülhetek közel egy lányhoz, aki megtetszik tánc közben.


Múltkor mellettem állt egy srác, akitől elfordultam. Mire fél perc múlva visszanéztem, már egy lánnyal táncolt úgy, hogy a lány háttal volt neki és egymáshoz simultak.


Na én ezt akarom így csinálni, de nem tudom mit tegyek hozzá.


Mit kell tenni ahhoz ott helyben, hogy így szedjek fel egy lányt, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak és tök ismeretlenek vagyunk egymás számára, ott látjuk egymást először a tánctéren?


2013. dec. 16. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyenes vonalú egyenletes mozgással.
2013. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De ha be vagy csiccsentve,kissé billegve is lehet! :D
2013. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tánclépésben.
2013. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval ti hárman sem tudtok csajozni. Szomorú.
2013. dec. 16. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
táncolva....
2013. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem tudok, kikérem magamnak. :)
2013. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor bocs tőled.


Itt a kérdés:


Táncolok éppen a tömegben. Van egy jó csaj előttem, akivel tetszünk egymásnak. Szeretném úgy felszedni őt, ahogy másokat is láttam már felszedni nőket a táncparketten. De ezt nem tudom hogy kell csinálni.


Mit csináljak a dologhoz? Menjek mögé és simuljak hozzá csak úgy? Szóljak hozzá? Mutatkozzak be? Fokozatosan kerüljek közel hozzá?


Csak nem tudom hogy kell. Ez is olyan, mint a biciklizés vagy a szobatisztává válás, csak egyszer kell megtanulni vagy megtudni hogy kell csinálni, aztán már biztos megy. Csak mondjátok el hogy kell. Egyszer egy koncerten is rosszul éreztem magam, amikor a két mellettem lévő haverom már nőkkel összesimulva táncolt én pedig végig egyedül.


Nem volt senkim a családban vagy a barátok közül, aki nőzni tanított volna. Sok mindenre magamtól kellett rájönnöm és most ezért kérdeztem itt, hátha valaki tud valóban értelmes tanácsokat adni a kérdésre.

2013. dec. 16. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell itt a sírás. Nekem se volt senki aki nőzni tanított volna. Buliban nem ácsorgunk hanem max iszol egy rövidet amitől kicsit felpörögsz, feloldódsz. Aztán bemész a tömegbe és az első lányhoz odamész akivel találkozik a tekinteted. Ha húzod az időt (1 perc az már annak számít), akkor töketlennek fog tartani és onnantól 0 esélyed. Odamész és nem esetlenül mozogsz mögötte (ez csak 5ből 1nél jön be) hanem közel táncolsz hozzá. Valamivel azért ki kell tűnni a tömegből, pl átlagnál jobb az ábrázatod, átlagnál izmosabb vagy, átlagnál jobban táncolsz...mert lehet hogy lesz konkurenciád. Ez az odamegyünk és egyből simul a csaj akkor jön be ha te azt sugárzod magadból hogy bárkit megkaphatsz, a csajok meg tök részegek. Na akkor van az hogy ránézel és már smároltok is. Tapasztalat :)
2013. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha te is tetszel neki nem nehéz odamész hozzá köszönsz egyet , esetleg a kezénél fogva megpörgeted egyszer

Haveromék múltkor azon versenyeztek hogy ki tud több csajt megpörgetni :D

2013. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!